Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

GA

taká ktorá ťa chce len kôli tvojmu penisu nie je žena na celý život ... má ťa chcieť pre iné tvoje prednosti a nie túto v podstate nepodstatnú vec ako je penis !!! žena keď ťa miluje tak jej je úplne jedno akého máš veľkého alebo malého a sú aj iné alternatívy sexu ako orál a podobne pri ktorých môžeš ženu doviesť k orgazmu a "vyniesť ju do oblakov "

michal 888

Ja mám 16 a môj penis je dlhá 8 cm a keď stojí len 15. Je to normálne na môj vek ? Ja sa za to hanbím že ho mám malý. Aj sa bojím mať sex a ťažko sa mi s ním masturbuje. Sú nejaké lieky na zväčšenie ?

password

spytaj sa zien:))starsia ani nezakopne o teba kym ju neuspokojis pre prachy povie ze su ju uspokojil pri tom mysli na poriadny klacek:)

akinku

Brr Makac mas len 10 rokov boze moj miesto masturbovania sup do skoly a uc sa trochu gramatiku tolko chyb co som si len precitala v tvojich 2 prisp.

GA

password vidím že sa vtom vyžnáš ako pes vo hviezdach ... žena cíti akýkoľvek penis lebo je to cudzí predmet v jej tele :) ...

marilyn3060

chalani,podla mna absolutne nezáleží na velkosti-to je len vaša povera-žena sa vie potešiť aj pidi kamarátom :) ,záleží to len a len odvás

andrej 888

Ja mám 15. Som vyspelí aj lekár to hovoril. Môj penis je asik v normalnom stave okolo 21 a keď stojí je 25 cm. Takze som spokojný za to že jaký je. Frajerka mu nemôže odolať a zvlásť ked nastane ejakulácia.

ufonko

Ja mám 16 a normálne ho mám 17 cm dlhý keď stojí je 21 cm. A neni som s tym spokojny. Podla mna je moc dlhý. Niekedy sa mi nezmesti do plaviek a ece ked sa mi v lete postavi napr. na kupalisku to je trapas a ked vstanem rano tak ani nehovorim. Ale frajerke sa lubi a to je hlavne :).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk