Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

Sidyčko

Nazdar chalani :) mam dost vazny problem...mam 16 rokov a ešte som si nevyhonil...pred kncom sa asi zlaknem a prestanem masturbovat vazne sa zato hambim ale proste nejde to dalej.Veľkost svojho penisu mam 13 CM co je na 16 rokov dost malo moji kamarati maju 16 cm co je o odst viac ako mam ja takze sa aj dost hambim a neviem ci by som nejaku zenu obstastnil s mojou dlzkou :(

bucecela

Mislým že ho mam maleho mam 12r.za 2 mesiace budem mat 13 a mam ho 13cm a masturbujem ešte predkošku mi nejde stiahnut a striekam porate mi prosim dakujem.

Anno

Cawte mam 15 rokov a mam tak cca 20 cm vtaka ale zasa som aj dost vysoký 198cm a vazim 76kg. Je to v poriadku velkost vtaka?

SFN

No čo už, podľa vášho mena sa nedalo usúdiť pohlavie tak sa ospravedlňujem :D a kto povedal že sa smejete naposledy??? :D

tpch

SFN, ty inteligent, ani to si nepochopil, ze ja som ZENA?! Ako zena rozhodne netuzim mat vtaka, ci uz by mal 18 milimetrov, 18centimetrov, alebo 180 centimetrom!
Mna by si ako muz rozhodne nezaujal, lebo mam podstatne viac rokov, nie som pedofilna a navyse vypatlancov z duse neznasam a rehocem sa z nich...
Takze este raz, aby si pochopil, mojko: tpch je PANI, nie pan :-DDD
Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.