Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

Krasomil

Já si jen myslím, že ten, kdo je se svým "nástrojem" spokojený, tak nemá potřebu se tím prezentovat na internetu a ještě psát přesné míry. :-)Většinou tohle dělají lidé, kteří chtějí aspoň virtuálně na chvili zažít pocit, že jim někdo závidí nebo je obdivuje. A nebo jsou to lidé, kteří můžou zaujmout jen tímhle, a tak si "závistí jiných" uměle zvyšují sebevědomí. Bez urážky. :-)

SFN

no však som dieťa nie Krasomil?! :D mám len 14 :D ale pán tpch si to nevie priznať a hľadá chybu v mojej gramatike :) aby si dokázal že aspoň v niečom je lepší. PS: píšem to narýchlo a dobre sa pritom bavím takže moc mi čas na kontrolovanie neostáva :)

Krasomil

Chlapci, chlapci, je celkem sranda sledovat tady, jak si tady zvyšujete své EGA velikostí svého přirození, fakt jako malé děti. Kdyby byl spokojený život jenom o tom, tak by to tady bylo celkem super, ale není to tak. :-)PS: Někteří se tady mylně domnívají, že čím větší, tím lepší. Můžete se přeptat bab, že 22cm hadice je celkem bolestná záležitost a s příjemným sexem to nemá nic společného.

SFN

tpch neviem či to píšeš z toho že mi závidíš alebo čo si ideš dokazovať, nevieš si pripustiť že 14 ročný fagan má vačšiu kládu ako ty :D a IQ mám normálne aspoň myslím že 128 je v poriadku to že ty máš 150 to ma netrápi som zo sebou spokojný :)

SFN

Takže keď si myslíťe že ojebávam tak vám napíšem všetky mieri :)
Výška: 193cm (6.3 stôp)
Váha: 87,5kg
Veľkosť penisu: 18cm
Obvod penisu: 15cm
Myslím že podľa výšky si aj taký pán mate59 domyslí že nie som nejaký 153cm 14 ročný pubertiak :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk