Velkost penisu

SFN

Mieri som spmenul ako začal pán tpch hovorit ze som 14 rocny pubertiak ktori ma 153cm preto som to tu rozpisal aby som ho viviedol z omylu :)

J111

Témou by malo asi byť. Mám 18 centy:D
A ja ti na to poviem len toľko, že je to pravdepodobne chumajovina jak traky:DDD
Ak sa náhodou mýlim, tak podľa mňa spravíš super kariéru a aj dobre zarobíš a ešte si aj užiješ:D Ale neber ma vážne, lebo si len rozcvičujem prsty písaním:D

Krasomil

Já si jen myslím, že ten, kdo je se svým "nástrojem" spokojený, tak nemá potřebu se tím prezentovat na internetu a ještě psát přesné míry. :-)Většinou tohle dělají lidé, kteří chtějí aspoň virtuálně na chvili zažít pocit, že jim někdo závidí nebo je obdivuje. A nebo jsou to lidé, kteří můžou zaujmout jen tímhle, a tak si "závistí jiných" uměle zvyšují sebevědomí. Bez urážky. :-)

SFN

no však som dieťa nie Krasomil?! :D mám len 14 :D ale pán tpch si to nevie priznať a hľadá chybu v mojej gramatike :) aby si dokázal že aspoň v niečom je lepší. PS: píšem to narýchlo a dobre sa pritom bavím takže moc mi čas na kontrolovanie neostáva :)

Krasomil

Chlapci, chlapci, je celkem sranda sledovat tady, jak si tady zvyšujete své EGA velikostí svého přirození, fakt jako malé děti. Kdyby byl spokojený život jenom o tom, tak by to tady bylo celkem super, ale není to tak. :-)PS: Někteří se tady mylně domnívají, že čím větší, tím lepší. Můžete se přeptat bab, že 22cm hadice je celkem bolestná záležitost a s příjemným sexem to nemá nic společného.

SFN

tpch neviem či to píšeš z toho že mi závidíš alebo čo si ideš dokazovať, nevieš si pripustiť že 14 ročný fagan má vačšiu kládu ako ty :D a IQ mám normálne aspoň myslím že 128 je v poriadku to že ty máš 150 to ma netrápi som zo sebou spokojný :)