Velkost penisu

lukinooo

Velkost penisu by v stoporenom stave u muzov zijucich u nas mala byt v rozmedzi 14 az 16 cm. Ale je to pre kazdeho len priblizna a individualna hodnota. Hlavne ziadny strach, u mna to zacalo intenzivne rast az nejak v 16tich. A dost zalezi aj na tvojej postave, pretoze ak mas nadvahu, spokojne mozes pripocitat este dalsie 2 cm.

Veronika L.

podla vacsiny gynekologov je priemerna dlzka vhodneho penisu 12 -13 cm, ak je vacsi moze narobit viac sarapaty ako uzitku. Viem o com hovorim, prednedavnom sa ma pytal gynekolog ci mam priatela s vacsim penisom lebo mi nasiel male trhlinku pri prehliadke. A je to pravda, ze chlapi s vacsim penisom to maju v zivote tazsie lebo si bud nenajdu priatelky alebo sexualny zivot s nimi nestoji za nic, resp. pre zenu to znamena - pravidelne u doktora :))))))))))) tak neviem, preco chlapom na tom tak zavisi..... ako hovorim tych 13 cm je viac ako dost

koss

13 cm je myslim taka spodna hranica priemeru,je to OK.Ak partnerke drazdis bod G,ten je cca 10 cm na vnutornej strane,tak viac myslim ani netreba,ved priemerna hlbka zenskej "rurky"sa pohybuje tak od 13-16 cm.Ja mam iba 16 cm,tiez sa mi to mali,ale priatelka skuvina,ked idem prilis hlboko.Velky penis je len pre psychicke uspokojenie chlapa,nie pre fyzicke uspokojenie zeny.

agina

Priemer je 13cm pri stoporeni. Avsak chlapci s velkym gasparkom to nemaju lahke, pretoze pri narazani na krcok maternice sposobuju partnerke velku bolest.Takze radsej ten mensi....
Ethel: aj s malym gasparkom sa da hrat velke divadlo....