Velkost penisu

mjhgz

Ja mám 21cm 6cm a kočky si to môcť nepochvaľujú niektoré sa sťažovali celý sa tam nevmestil a bolelo ich to...

wreck

janewyem, podrastie tolko, kolko prikaze genetika. mozno este nieco, mozno uz nic.

aby si nemal zbytocne komplexy, pretoze absolutna vacsina zien nebude mat s 12cm vobec ziadny problem, tu si pozri ake peklo moze byt mat vyse 20cm brko:

www.sexus.cz

priemerna dlzka posvy je nejakych 8-10cm a je pruzna, takze sa do istej miery prisposobi mensej aj vacsej velkosti.

janewyem

Dobrý den.Mám 14 rokov a moj penis ma len 12 a niečo cm.. myslím že je to strašne malo...čo s tým a kolko ešte podrastie??

HomoErektus

Vek - 11
Dĺžka - 19,5 cm
Hrúbka - 6,5 cm
Dostrek - 2-3 metre; 1-2 dcl
Nemám ho malého ?
Čo poviete ?
Diagnóza - Troll
REALITA
Vek - 17
Dĺžka - 16 cm
Diagnóza - Spokojnosť

Lakytolsi

Ahojte, ja mám 14 rokov a dlžku ked stoji 16,5 cm, je to v poriadku? neni tom málo. A o kolko mi este narastie?

abrhplus

na velkosti údu vobec nezáleží.Na čom záleží je citlivost oboch partnerov.Ak je žena lahko vzrušivá velmi senzitívna napr ako ja tak aj 2 cm stačí a už mám orgazmus-ked som bola zdravá.

me.and.you

ja dodam len jedno na dlzku penisu ani dlha ani kratka moja mnam mnam cokoladka....vela veci zalezi na zene s ktorou prave spis...ak mas velkeho a ona malu tak si sex neuzije lebo ju to boli a ked je to opacne ze mas maleho tak sa chlap musi o to viac snazit...