Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Introvert alebo nezaujem?

Príspevok v téme: Introvert alebo nezaujem?
Bekky

S pritatelom sme spolu rok a pol a byvame spolu asi pol roka. Rozumieme si, vieme si najst spolocne aktivity a verim,ze ma ma rad. Aspon teda hovori, ze planuje so mnou buducnost. Problem vsak je, ze je chladny, hovori mi sice, ze ma lubi, ale to nestaci. Odkedy spolu byvame sa mi zda, ze nas vztach ochladol a stala sa z neho rutina. Kazdy vecer prezivame to iste a najhorsie je, ze aj ked mu hovorim, ze sa citim osamelo a ze o mna nejavi zaujem, nic sa nemeni. Pride z prace, naveceriame sa a sadne si za pocitat a pride do postele, uz ked davno spim, ak ma menej prace tak zavola kamarata a venuje sa jemu. Vzdy bol trocha chaldny, na zaciatku mu dlho trvalo, kym mi povedal, ze ma ma rad, kym bol ochotny zobrat ma domov predstavit rodicom, na zaciatku randenia sa mi dokonca niekolko dni neozyval. Vysvetluje to tym, ze je proste introvert a nevie vyjadrovat lasku slovami a ze sa boji sklamania, preto sa snazi svoje city krotit. Lenze sme spolu uz rok a pol, tak uz by snad mohol vediet, ze to s nim myslim uprimne. Okrem toho mne to velmi chyba, ze nie je so mnou spontanny, ze sa so mnou niekedy nepotrebuje milovat niekolko dni a uprimne stale ma boli, ako sa ku mne choval na zaciatku vztahu, ze sa o mna nesnazil, velmi som vtedy trpela a ostal vo mne pocit, ze ak by som sa vtedy nesnazila, neboli by sme spolu a stale mam z toho strach, ze ak sa nastvem a odidem, on ani nezdvihne telefon, aby sa mi ozval, nieto este prisiel za mnou. Avsak postupom casu som viac menej dokazala akecoptovat, ze proste nie je spontatny a neprejavuje city a verila, ze ma lubi. Rana prisla, ked som nasla jeho emaily byvalej, boli este z obdobia, ked boli spolu, bol k nej v tych mailoch velmi pozorny, mily, pochopila som z toho, ze jej casto volaval na zaciatku vztahu, len aby nemala strach, ze o nu nema zaujem, ked sa jej nemohol ozvat, tak jej poslal email atd. a od zaciatku jej vravel ako na nu mysli, ako by bol rad s nou atd., behom prvych dvoch tyzdnov ju vzal na vylet, kupil darceky atd. neskutocne boli, ze ku mne taky nie je ani po roku a pol, neviem kde som spravila chybu, preco k inej sa choval tak pekne a ku mne je taky chladny? Nie je ku mne zly, planuje vylety, snazi sa, len mi to pride skor ako taka laska po 20 rokoch manzelstva...znamena to, ze proste nie som ta prava? Vravi, ze to s byvalou bolo ine, ze ja som ta, ktoru chce a nevie si predstavit zit bezo mna, len zla skusenost mu nedovoli otovrit sa mi. ma to vobec zmysel, aby som sa ho snazila pochopit? Ved aj ja mam zlu skusenot so vztahmi, ale to predsa neznamena, ze teraz budem ku niekomu, kto ma lubi ako lad. Co mam robit?

Bacha

Davaj si nanho pozor, tiez som zazila nieco podobne. Ten moj sa zas stale vyhovaral na to ze ma vela prace, ale aj na to napríklad ze nevie davat velmi najavo city a ze uz sa sklamal viackrát tak sa boji a bla bla. Postupne so mnou prestal aj spavat. Nakoniec z neho pri rozchode, ktory samozrejme inicioval on vyslo, ze ma nemal dostatocne rad, ze som ho dostatocne nepritahovala a vycital mi, ze som ho k vztahu vlastne prinutila - tiez ako ty opisujes, tak na zaciatku som sa snazila ovela viac ako on a mala som pocit ze keby som sa ja neozyvala na zaciatku tak by sme ani neboli spolu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Introvert alebo nezaujem? - Fórum - ZDRAVIE.sk