Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som dospela, tak co....... to ma znamenat?!

Príspevok v téme: Som dospela, tak co....... to ma znamenat?!
Itte

Ahojte, mam 29 rokov, som stastne vydata, mam 2 male deti a zijeme si dobre. Zijem v cudzine od 20 rokov a aj moj manzel je cudzinec. Pracujem v butiku, ktory ma otvorene obchody po celom svete, takze casto chodia ku nam na kontroly manazeri tejto spolocnosti. Predvcerom prisiel na kontrolu manazer z Talianska. Je inteligentny, sikovny a dobry charakter, kedze ho vsetci poznaju uz roky. Vsimla som si, ze cele tie dni po mne pokukava a stale sa nenapadne kruti okolo mna. Dnes na mna vyvalil, ze chce aby som s nim odisla do Talianska. Rozisiel sa so zenou a on je sam. Ma dom, auto, chatu pri mori, peniaze, ze nech sa zbalim, vezmem svoje deti a nech idem ku nemu. Vraj pracu mi najde a dobre sa o mna postara. Ja som sa na to zacala smiat a on, ze nech sa nesmejem, on to mysli vazne. Na to mi hovoril, ze mu staci povedat a on mi kupi letenku. Tak pozeram na neho, ci je normalny, ved ma pozna iba dva dni, ani so mnou normalne nehovoril a uz chce so mnou zit?! On, ze ano, ze mu stacila jedna hodina na to, aby vedel, ze chce byt so mnou navzdy. Hned ma pozval, ze mam ist dnes vecer s nim na kavu. Tak mi to bolo hned jasne :)Okamzite som mu splechla do tvare, ze spat s nim nebudem a na kavu nepridem nakolko mam rodinu, muza a deti. Ak mu ide o sex, iba mrha svojim casom, ja mu nedam... Tak zacal, ze on sex nechce, on chce iba trosku casu pri kave atd.. Ked sa skoncila moja sichta, tak prisiel za mnou a opytal sa, kde ma moze najst a ja ze - nikde. Odisla som z prace, ale zajtra v praci ho uvidim znova. On totiz sa vracia do Talianska zajtra v noci, tak uvidim co sa bude diat... Inac je mozne, aby normalny dospely chlap sa choval takto? Je inac normalny?!

carpe diem

ale ano, poznam taketo. najma v zahranici sa s tym vobec neparaju, staci ze si pekna slovenka. my sme mali taku prihodu s pakistancom, zenu mal spanielku, mali spanielsku firmu. robila tak kamoskina kamoska najprv, na nu vraj nic neskusal, potom kamoska, tak presne toto, ona tuzila vidiet rim, on kupil letenky a na druhy den jej ju ukazoval, na jej meno (!) a ze s nim nech ide na dovolenku. a presne toto som jej vravela, ze on tvrdi, ze tvoja dusa, blabla, reku, len ta pretiahnut chce a ked s nim odletis, tak si nijak uz nepomozes, ktovie co ma za plany. nastastie nad tym nerozmyslala. potom ona odisla domov, ja som tam nastupila a mna uplne sprosto obtazoval, lebo som s nim nemala potrebu viest duchaplne reci, tak mna normalne drzo osahaval, ked tam nebola jeho zena. ju kvazi sofistikovane balil a na mna ho rovno vybalil :D nastastie sa mi nic nestalo, ale to predtym u ineho sefa ano, tito chlapi v zahranici su proste hovada a maju slovenky za prostitutky, tak to je. ze dakujem zenskym co nam take meno spravili.
takze keby si s nim dakam isla, tak ta najskor znasilni, alebo s nim pojdes dobrovolne, ale jasne, ze mu ide o sex, pre tvoje pekne oci to nerobi, neboj. keby ta poznal aspon par mesiacov, tak verim, ze sa aj naozaj mohol zalubit, ale tomuto veris? mne tiez jeden po fakt ze hodinke-dvoch co sme mali pracovny pohovor tvrdil, ze sa do mna zalubil, ze budem jeho nova girlfriend a takmer mi ho tam strcil aj ked som ho zrusila uplne, branila som sa, mala som ale stastie, ze sa mi podarilo utiect. o chlapoch v zahranici si fakt nerobim iluzie, ked to nie je niekto koho dlhodobo poznas

kafe

Itte, ja nechcem byť hnusná, ale podľa mňa si len ďalšia v poradí, na ktorú to skúša/skúšal. A to ti ani neponúkal manželstvo, prípadne ťa neohúril diamantovým prsteňom.. toto bol ešte slabý týpek. Samozrejme, že je normálny a ženy sa, žiaľ, dajú lacno kúpiť. Si proste jedna z mnohých, na ktoré to skúsil. A vidno, že urobil dojem. Alebo nie? Vŕta ti to v hlave? Myslíš, že na tebe vidí tvoju jedinečnú, úžasnú a neskazenú dušu? :D Sa zobuď.

sweater*

zijes v cudzine, sa cudujem ze sataketo individua zacali objavovat az po takej dlehj dobe. ono ani nejde o to ze ludia su taky divny a iny, oni sa to neboja dat tak najav ak u nas. na slvensku sa vsetci hraju aky su normalny, len to je ten rozdiel :)

DontWorry

A davam dôraz na vetu, ze vsak pozna ta len dve hodiny...cisto ako keby ta poznal minimalne tri mesiace, tak by si aj zvazila odchod...ty kde zijes? :D

DontWorry

To mi je teda problem :) Proste len nejaky taliansky uchylak, ktory mozno ani ziadnu zenu nemal a bohvie co ma za umysly..
By som sa zasmiala, nad nim mavla rukou a viac neriesila...ak teda si stastna v manzelstve, inak si neviem vysvetlit, ze nieco tak na oko absurdne vobec riesis
Mne by to inak nelichotilo ani trochu :)

dokra

Nechapem trosku tejto teme a prispevku.. O co tu ide?? POukazat na co? Na to ze ma o teba zaujem chlap co ta pozna 2 hodiny? Alebo ti vrta v hlave to ze ake by to bolo skusit to? Alebo chces zafrajerit?Alebo co? Nevidim podstatu preto to tu pises?
Ved ak mas stastny zivot ,tak neni ani ten najmensi dovod tu pisat takuto nezmyselnost. Naozaj uprimne nechapem na co si pisala a co si cakala od ,,nas,,..
Ja osobne by som sa nad tymto niecom absolutne nerozplyvala. Neverila by som chlapovi co ma vidi hodinu a chce mi zniest modre z neba. Najde za rohom inu a ide sa dalej..

mimi55

Tak skus uvazovat racionalne - ktory z nich je viac zabezpeceny a atraktivnejsi? Tvoj terajsi muz alebo ten ktory ti daval tu ponuku? Mala by si to mozno dobre zvazit, pretoze mozno taka ponuka sa ti uz nebude opakovat...

dalsi

a mozno chce kupit letenku, namazat med okolo huby a potom niekde zavriet a robit prostitutku.... Obchod s bielym masom, ako vysity z prirucky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som dospela, tak co....... to ma znamenat?! - Fórum - ZDRAVIE.sk