Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ach dutiny

Príspevok v téme: Ach dutiny
maros_koo

Zdravím pred dvomi mesiacmi mi diagnostikovali zápal dutín bral som antibiotiká ktoré nezabrali, potom som bral ďalšie a nič....bolesti su stále nemám nadchu bolí ma hlava občas hrdlo cítim sa slabý....pred týždňom som bral tabletky Clarinase Repetabs a tie mi pomohli na výbornú, citil som sa skvele...keď som ich však dobral moje problémy sa obnovili....som už zúfalý už si nahováram kadečo...Ešte k tomu som alergik momentálne mám lieky Zenaro, montelukast a sprejom do nosa Mometasone Sandoz...Môže to byť aj s tej alergie? Ale tieito lieky mi vôbec nepomáhajú...bol som pred mesicom na odberoch krvy pri alergologicke...tá ma ale objednala až o 3 mesiace na ďalšie vyšetrenie....ja už neviem či takto dlho vydržím....poraďte čo robiť?

RNG

Pozri si cez google.sk pod mojim nickom a slovom infekcie, co o tom pisu rozni lekari, co nepouzivaju atb na zapaly hornyc dychacich ciest, lebo tvrdia, ze casto atb su pricina na to, ze sa tam nachytaju rozne mikroby, ktore ziju najma v hlienoch a na ktore atb neposobia, prave naopak tym ze potlacia probiotika , ktore tieto hlienove infekcie drzia v sachu im vlastne daju "zelenu"
Na infekcie v prinosnycy dutinach velmi malo posobi cokolvek brane ustne, na to treba napr odhlienovace ako NAC, serrapaptaza a oreganovy olej, ktory je zarovren silne ucinny na rozne plesne, candidy a teda aj infekcie zijuce z hlienov.
A na nakazy v prinosnych dutinach treba tam kvapkat napre koloidne striebro a tiez roztok citricidalu, inac ich nevynicis a stanu sa zdrojom znova a znova nakaz mandli hrdla priedusiek pluc a dostanu sa cez Eustachovu trubicu aj do stredneho ucha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.