Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevoľnosť, krv v stolici

Príspevok v téme: Nevoľnosť, krv v stolici
nikela

Dobrý deň, ahojte,

chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom môjho pár dní trvajúceho problému. Pred 3 dňami som sa zobudila s nevoľnosťou, nechuťou do jedla. Pravidelne raňajkujem, no v ten deň som len pri pomyslení na jedlo takmer vracala. Túto nevoľnosť som pociťovala celý deň, pridala sa bolesť hlavy a s problémami som zjedla na večer jedno pečivo a banán. V noci som sa stále budila, cítila som jemnú triašku a nadúvanie. Na druhý deň ráno som mala veľmi jemne zvýšenú teplotu (37,2) a nechuť do jedla. Druhú noc som spala lepšie, no ráno zasa nevolnosť, pocit plnosti, triasli sa mi ruky, mala som nafúknuté brucho.
Stolicu mám nezmenenú, žiadna hnačka ani zápcha, len dnes som si všimla hlien a trocha krvi. (je to prirodzené?)
Neviem ani o tom, že by som zjedla niečo pokazené, snažím sa jesť zdravo a pravidelne.
Čo to môže byť? Som na internáte, všeob. lekára tu ešte nemám, takže by som k cudziemu šla len vo vážnom prípade, preto som sa chcela spýtať, či má niekto podobné skúsenosti.
Ako malá som mala nábeh na celiakiu, ale nepotvrdili mi ju a ani neskoršie vyšetrenia nič nezistili. Môže to byť napriek tomu niečo gastroenterologické?
Vďaka za všetky odpovede :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevoľnosť, krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk