Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chce aby som bola nedostupnejšia..

Príspevok v téme: Chce aby som bola nedostupnejšia..
brunetka...

ahojte,

mame vztah na dialku, vlastne od zaciatku vztahu, ... stale chodi do roboty, nema cas na komunikaciu, ja studujem, mam strasne vela volnehocasu... a stale som ho "otravovala"...pisal mi ze nemaa na mna tolko casu, ale ze to treba vydrzat a je to len docasne...aj mi prestal odpisovat ze lubim ta a tak... ked prisiel teraz na tyzden domov, tak bolovsetko fajn, ale raz som nevydrzala a povedala som mu ze to nejak prestava klapat, ze to citim ze je medzi nami nejak dusno a spustil na mna ze :

mam ta rad, lubim ta ale nemam tolko casu na teba, mam novu robotu ,vela starosti.. nestiham s tebou komunikovat tak ako dakedy, mala by si trosku povolit, zit si aj svoj zivot a venovat sa aj sebe, nielen stale cakat na FB a stale si chciet pisat, volat, kontrolovat....mam pocit ze si na mne ako keby zavisla....

citim sa hrozne ponizene a vobec som si neuvedomila ze je to tak, ja som si myslela ze to chce, ani neviem preco ....chcela by som to napravit, aby si ma zas vazil a chcel ma ako pred tym, lebo jemu vobec nechyba pusa odomna, alebo stisnutie , objatia, nic..
.. na zaciatku si odo mna pekne vsetko vypytal(pusu, objatie), bol mily, pozorny..

teraz ako keby vedel ze vsetko dostane zadarmo tak sa nesnazi .... aj mi naznacil ze on chce byt vo vztahu ten co sa snazi dobyjat ...

Prosim poradte ako to napravit.... chcem aby sa zas o mna snazil , aby trosku zabojoval, ale bojim sa ze to vyzneje trapne, ked zacnem hrat nedobytnu po tom vsetkom ....

kukajsem

Presne toto som zažívala aj ja so svojím priateľom A chodím S ním dodnes. úplne ťa chápem že ťa to ponížilo.. Aj ja som sa cítila hrozne...A tak som sa začala MAT VIAC RADA to je tá skrytá vec. nie si handra aby si sa ponizovala. Pár rád A bude K tebe ako vymenený A ty budeš mať zo seba lepší pocit: Po prvé začni robiť niečo čo ťa baví čítaj spievaj mne osobne pomáha cvičenie zapnem si zumbu na PC A podľa toho cvičím je to skvelé máš lepšiu náladu držíš kondíciu A ešte K tomu ti to zdvihne sebavedomie. Po druhé. Nečakaj ako taký verný psík na telefóne kým ti zdvihne bude mať pocit že si pre neho prístupná 24 h vkuse A tým sa pre neho stávas niečím vo môže mať kedy chce po tretie vyraz si S kamarátkami na kávu pekne sa uprav A chod aj bez neho. netvrdím že máš byť zlá ale vieš... Dusi sa keď mu necháš viac voľnosti tak sa to zmení..ale určite si zober moje rady K srdcu pretože takto urobíš niečo. Hlavne pre seba A svoje sebavedomie..Si vzácna A krásna. A plnohodnotný človek ako on preto nepotrebuješ byť na ňom závislá pre niečo S tebou chodiť začal tak mu ukáž tú sebvedomu ženu čo je V tebe A zmení sa to

pbqj

podla mna je hrozne ked baba stale vyzaduje pozornost, pusinky, mailiky, smsk-ky. co zivot je len o objimani a vyznavani lasky? keby to tvoji rodicia robili 24 hodin denne, co by si jedla, kde by si byvala? je samozrejme rozumne co ti on hovori. nemozes byt na neho ustavicne nalepena. ako si ta ma vazit, ked si taka detinska? ty nemas ziadny program, ziadne ciele, preco popri studiu nerobis nieco uzitocne? preco nezacnes - ked mas tak vela volneho casu - studovat nejaky dalsi jazyk, alebo chodit cvicit,alebo si proste vymysliet nieco, co ti rozsiri kvalifikaciu. on to robi, pracuje, venuje sa povinnostiam. prepac, ale tie maju prednost pred tvojim cukrovanim. okrem toho chlapi dlhodobo nevydrzia skakat okolo baby a ustavicne jej vyznavat lasku. po case ich to zacne nudit. a pravda je aj to, ze trocha dobyvania zvysuje chut.
nemyslim, ze by si s odrazu mala tvarit ako ignorantka, len by si mu mala ukazat, ze nie si husicka, ktora len caka na jeho objatie, ale ze robis nieco rozumne, co raz bude uzitocne pre vas oboch. napr. nieco dalsie studujes, alebo si najdes pracu popri skole. tym si ziskas jeho uctu a vztah sa moze velmi zlepsit.

xem

ja som bol 2 roky 8 mesiacov a 11 dní pozorný milý všetko.. čas som mal len na ňu a čo z toho keď som to musel sám ukončiť nakoľko si nič nevážila...
ja by som s ňou ostal ale čokeď sa zmenila na inú .... ako si spomínala ty vedela že všetko dostane ...

sewie

presne rob to co ti povedal. ukludni sa a zi si aj svoj zivot, nepis mu, nevolaj nic, nechaj nech sa ozve prvy...venuj sa sebe! nemoze sa tvoj cely zivot tocit len okolo neho!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chce aby som bola nedostupnejšia.. - Fórum - ZDRAVIE.sk