Otázka pre ženy

drôtvoku

Ayky, nedavaj na hodnotenie chlapmi...mas zaujem o zenu, nie o muza. Vkus muzov a zien byva diametralne odlisny. Ja som zena a podla mna vyzeras ako uplne normalny sympaticky chalan, ziadne monstrum.

AYKY

menu5 : ked som chodil do školy tak skoro každý a teraz v práci ani nie lebo starým chlapom je to jedno , hlavne aby bolo pivo :)

menu5.

to ti kto povedal ze si skaredy?
inak 2kkafik clovek ktory zle vyzera moze mat sebavedomie ake chce ale ak chyba fyzicka pritazlivost tak nema sancu, mozno by sa dalo povedat ze cim ma niekto vyssie sebavedomie a horsie vyzera, tym este horsi je celkovy dojem.. a mal by radsej drzat usta a krok;)

AYKY

niki dakujem ... kiežby bolo viac takých dievčat ako si ty a tvoja kamarátka
kkaffik ... máš pravdu musím si začať veriť , je pravda že moje sebavedomie zničili bývalý spolužiaci svojimi blbými rečami ale tí sú už naštastie preč .

psychoza

to je taký ten paradox že vcelku pekní chlapci si o sebe myslia že sú škaredí a tí skutočne škaredí si myslia že sú strašne veľkí fešáci a nesú sa meter nad zemou a robia zo seba frajerou.
mňa asi tak pred mesiacom balil jeden chlop škaredí že o neho ani bycikel neoprieš. Zuby žlté, zhrbený, smrďavý, vlasy mastné a priľahnuté na čele, telo ani sval a toľko sebavedomia mal až to bolo trápne a tu hľa chlapča fešáčisko len ten spomínaný úsmev dodať a má komplexy zo seba.

kafe

nedokázala by som mať vzťah so zakomplexovaným mužom. Toľko k tvojej otázke.
Milé chlápätko, dovoľ, aby som ti povedala, že existuje AJ niečo ako vyžarovanie, niečo čo z človeka je cítiť. To je to, aký má ON SÁM postoj k sebe samému - či sa podceňuje, kritizuje, nadáva si a myslí si o sebe, že je sprostý, neschopný, škaredý... toto všetko vidno navonok ako neistotu, mäkkosť, prílišné rozdávanie sa ľuďom naokolo a snaha páčiť sa všetkým.
Ak sa dokážeš prijať taký aký si - nepáči sa mi moja tvár, ale som to ja a aj napriek tomu sa mám stále rád - som proste šikovný, schopný chlap, mám svoju cenu a baba, ktorá bude so mnou bude šťastná. Ak sa dokážeš prijať taký aký si, hovorí sa tomu sebavedomie a je to pre každého človeka veľmi, ale veľmi dôležité. Uvedomovať si svoje pozitívne i negatívne stránky a mať sa rád.
Takže sa vykašli na to, čo si o tebe myslí okolie, aj keby si bol bez rúk, alebo bez nôh, aj tak (s normálnym sebavedomím) by si si bol schopný nájsť babu. Prestaň drístať o tom, akú máš škaredú tvár a zisťovať čo si o tom myslia baby a radšej popracuj na svojom sebavedomí.

P.S. Vyzeráš normálne, ako sympoš.

usb

Fobiu posli docerta :) Si sucastou spolocnosti nemas sa preco bat ak sa pohybujes medzi normalnymi ludmi. Hlavu hore.

niki..

Ja mam kamosku co ma nepekneho chalana a je uplne stastna!koniec koncnu ten obal aj tak zostarne..rozum a pekna dusa je naj