Je to možné s mojim spaním?

Príspevok v téme: Je to možné s mojim spaním?
spac15

Ahojte no ako dnes som sa dobre nasral s prepacenim
posledne dni sa budim o 3 a dnes som sa zobudil zatial rekordne o 16:14 a ete by som kludne spal a som este ospaly co sa to so mnou deje bojim sa ze zajtra ma porazi ked budem stavat o 5 do skoly. Vacsinou som staval o 11 potom o 12 a tieto mesiace uz o 2-3-4 ?!
berem antidepresiva lieky dost dlho ale tym to nebude asi. lieky su fevarin a anthrax. ale ti stym nebude mat asi nic. spat chodim vacsinou 1.30 niekedy skorej a takto to dopadne. sere ma ze so mal na dnes velke plany :// co stym ??? ked dam budicek na 12 vzdy si to rozmyslim a vypnem ho spim dalej nejaky trik???? dakujem

nela22

Prehod si rezim. Kazdy den chod skor spat a rano skor vstanes. Chvilu to potrva. No donut sa. Na psychy ste vstavali skor. No tie liekx uspavajju zial. A anthrax asi neberes. To by si bol uz mrtvy. Asi ararax.

spac15

na uzkosti a nervy ale tym to nebude bral som ich na psychiatrii a vstavali sme o 7 a bol som uplne vyspaty ako ryba a bol skvely dlhy den lenze ked som dosiel domov prvy den bol super a druhy no budil som sa o 15:00