Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentný make - up

Príspevok v téme: Permanentný make - up
gajaa

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat a poprosiť Vas o radu....Pred zhruba tyzdnom a pol som si si bola dat klasicky vytetovat obocie .... po case mi z ciernej presla farba do modra...Ma s tym niektora z Vas skusenost?
Chrasticky mi uz zisli...no som bola prekvapena preco na slnko je skor do modra a nie do cierna alebo do tmavohneda...som zufala :(
Dakujem vam za rady

analyn

cierna farba ide vzdy do modra, mne namiesali tmavohnedu s ciernou, krasa. S cerstvym tetovenim sa nema chodit na slniecko, jedine s okuliarmi, co prekryju cele obocie.

lilus678

ja ťa úplne chápem, že to už chceš mať v poriadku...mňa tá moja objednala na korekciu až po 6 týždňoch..že je lepšie, keď sa tam tá pokožka poriadne zahojí, lebo to máš citlivé...ja ho mám necelé dva mesiace...tá tmavohnedá je fajn...určite lepšia ako čierna...si si mohla radšej dať pri tetovaní tmavohnedú...skús teraz, uvidíš...

gajaa

lilus678 Dakujem ti ... :) hned zajtra za nou pojdem nech mi spravi cim skor korekciu lebo sa nanbim chodit medzi ludi :( a ako dlho uz mas vytetovane obocie?

lilus678

ešte jedna rada, pri korekcii si daj tmavohnedú farbu...čierna na obočí je celé zle...možno ti to trošku aj prekryje tou tmavohnedou..

lilus678

ja som zas čiernovláska, ale nikdy som nechcela mať čierne obočie...preto som si dala tmavohnedú farbu už pri tetovaní...aj teraz pri korekcii...neviem, prečo ten úsek na tom obočí je do čiernomodra...nechápem tomu...kozmetička povedala, že proste mi to tak chytilo na tom danom mieste, tak silnejšie...neviem no..nie je to ideálne, ale vždy lepšie ako to moje obočie, čo som mala predtým..Ty sa len pekne svojej kozmetičky opýtaj, čo to za farbu ti dala..keď máš také celé obočie...držím palce, nech ti to vybledne, resp. nech ti to ona nejak upraví...

gajaa

ja som tmavovlasa...nemam cierne vlasy no mrzi ma ze to tak dopadlo..na korekcii som nebola este ale na druhy tyzden sa ku mojej kozmeticke chystam...nech mi to nejak upravi aby som mohla vyst na slnko... :(
korekciu ti robila o5 ciernou ci tmavohnedou farbou?
Dakujem

lilus678

ja mám podobný problém...bola som už aj na korekcii a myslela som, že sa to troška upraví, ale je to rovanké...mám ale šťastie, že to je iba a kúsku toho obočia, na konci...nevidno to až tak veľmi...ale tiež by som mala radšej rovnomernú farbu po celom obočí...možno časom to vybledne...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentný make - up - Fórum - ZDRAVIE.sk