Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky tlak

Príspevok v téme: Vysoky tlak
pieva

Dobry den RNG, prosím Vás o radu. Mama ma 56 rokov. Jej diagnózy su: nedokrvovanie mozgu, glaukom, astma, osteoartroza, krcove zily, zvyseny cukor, vysoky tlak a problémy s chrbticou. Najvacsi problem nam momentalne robi vysoky tlak. Pravidelne uziva Vazalp 160mg a to polovicu tabletky vecer. Napriek tomu ma tlak pravidelne okolo 160/95. Vcera jej namerali 172/110. Dostala Tensiomin pod jazyk, ale tlak este stupol na 180. Existuju prosim nejake ine pripravky na vysoky tlak, resp. dieta ktora by nam pomohla. Prosim poradte mi. Dakujem

fitMonka

Ahoj, pre tvoju maminu by bolo ako stvorene Noni, uzastny liecivy plod z Azie, popozeraj na nete. Pomaha na tlak, cukor aj astmu. Ma neskutocne zlozenie zdrave pre cely organuzmus. Mozem odporucit Noni od bhip-u, top kvalita vdaka najucinnejsej extrakcii a samostatnemu baleniu kazdej davky.
pozri na energiabhip.sk Noni gia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk