Milujem ci nenavidim?

Príspevok v téme: Milujem ci nenavidim?
LinduskaG

AHOJTE,

Ziadam o radu..S priatelom som 4 roky , stale ho mam rada, paci sa mi atd. Len niekedy ma tak strasne vytaca ze by som mu najradsej pichla macetou do chrbta a uz ho v zivote nevidela. Ked sa my dvaja hadame je to na zivot a na smrt a zase naopak ked nam je dobre tak lepsi pocit na svete nepoznam. Mam taky dojem ze ho aj milujem aj nenavidim. Niekedy by som dala za nho zivot, inokedy zase nechapem naco s nim som- som mlada ,pekna , bohata baba a mozem si vyberat..stale sa vo mne stretavaju dva nazory ktore neviem rozlusknut. Ale ako keby nemam silu sa s nim rozist nase rodiny su velmi spate a mame spolu aj tolko prezite, a zase je tu druha strana- co ti veci co mi na nom tak neskutocne vadia, vie byt tak hnusne arogantny. Za dva mesiace mame ist spolu byvat. PROSIM VAS PORADTE MI...LEBO AK SA NASTAHUJEM POKUPIME SPOLOCNE VECI UZ V KVAZI NEBUDE CESTY SPAT....mam sa do toho pustit a zabudnut na to ako ho nenavidim alebo sa mam rozist a zabudnut ako ho milujem?...

linduskaG

Sak prave ze kazdy ma nejaky podiel, ja si ten svoj za kazdym priznam ale on si neprizna nic!.Ked mu hovorim ze ma nieco trapi ze ma trapi on ani ako keby nepocuval.ked ma vidi plakat kvoli nemu necha ma tak...ja uz naozaj neviem ako dalej..naozaj ho lubim a viem ze aj on mna..len je taky egoisticky a mam pocit ze on sam o tom ani nevie..a ked mu to poviem urazi sa

mascha

podľa všetkého žiadne sťahovanie,ináč komplikované partnerské vzťahy dosť široká téma na rozbor,ťažko radiť na diaľku,a to len jednej strane,keď vzťah tvoria dvaja a každý má nejaký podiel na tom čo sa deje

LinduskA

Ale jasne ze hej, len vzdy to trvalo tak tyzden kym sa on snazil. A vsetky jeho chyby zvali na mna a este ja hlupa sa mu za to ospravedlnim. Uz ma to vycerpava, proste nevravim ze som nejaka svata ale dokazala by som byt to najlepsie dievca keby sa ku mne choval ako ku frajerke..