Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výška poistky - trieštivá zlomenina prsta

Príspevok v téme: Výška poistky - trieštivá zlomenina prsta
Liuuu

Pekný deň prajem. Chcem sa spýtať či ste tu mal niekto trieštivú zlomeninu prvého článku prsta na ruke a či neviete aká bude výška poistky.
Ide o to, že som študent a popri škole aj pracujem a starám sa sám o seba. To znamená, že nebývam s rodičmi a veci ako sú nájom, škola, cestovné náklady, hyg. potreby, jedlo, atď.. No zranenie mi pracovať nedovolí a tak moja finančná situácia zamrzla. Prst mi operovali pred 14 dňami s tým, že tam mám "fixátor"(4 droty, ktoré mi trčia z ruky) a o ďalšie dva týždne mám ísť na kontrolu kde mi lekár povie, kedy to zo mňa vytiahnu. Jedná sa o pravú ruku a som pravák čo by malo tiež zavážiť.
Platím si poistnú sumu 30€ mesačne a zranenie sa mi stalo pri športovaní.
Máte s tým niekto skúsenosti? Poprípade koľko cca bude výška poistky?
Ďakujem a prajem pekný deň

Liuuu

Hej platím si úrazové a poisťovňu mám Allianz. Platím si aj športovú poistku. No fajn.. ďakujem teda a budem dúfať, že mi to pokryje aspoň časť nákladov.

embryo

to, ze si student, staras sa sam o seba poistovnu zaujimat nebude, pre nu bude dolezita lekarska sprava, ktoru si budes musiet vybavit u lekara...

platis si urazove poistenie? aku mas poistovnu? tabulky sa daju dohladat na internete, takmer kazda poistovna ich ma zverejnene

dalsi

tak to je trochu ako vestenie z vesteckej gule.

Treba si dobre precitat poistnu zmluvu. Ci je to URAZOVA poistka a ak ano, ake ma VYLUKY. Vacsinou sport a sportove aktivity su vo vylukach, takze nemusis dostat nic.

Tiez je otazne, ako poistovna pristupuje k poskodeniu, ci tam je napr. progresia, ze keby to bolo trvale poskodenie, dostanes viac.

Lenze, toto budes moct pravdepodobne riesit az, ked sa to cele uzavrie a zahoji a lekari napisu posudok.

Mozes mat totiz nasledky a nemusis. Ak nebudes mat nasledky, tiez nemusis nic dostat, pripadne len male bolestne.

Ak si bol poisteny cely, tak povedzme, ze keby si prisiel o prst, tak si stratil 1 percento tela. Maximalne ti mozu vyplatit to jedno percento. Lenze ty si o prst neprisiel, mal si iba zlomeninu jednej? kosticky, ktora moze tvorit povedzme 0,2 percenta tela. A este sa musi zistit, ake trvale nasledky budes mat.

Napr. poistovne mozu este rozslisovat, ze strata prsta u klaviristu, alebo chirurga, huslistu je nieco ine, ako strata prstu u murara. Niektore povolania to neovplyvnuje, niektore hej.

Takze nahlas to poistovni, dokladaj vsetky lekarske vysetrenia a dufaj, ze mas dobre a spravne nastavenu poitstku u dobrej poistovne... Vsetko ostatne je vestenie z gule.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.