Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len si to myslím alebo to môže byť pravda?

Príspevok v téme: Len si to myslím alebo to môže byť pravda?
Sokky

Čaute, niektorý ma poznáte ešte s témy ,,Nemôžem ju stratiť,, Ale to je už uzavreté. Trochu to bude nadvezovať s touto témou ale ide o inú osobu.
Je to dievča ktoré už poznám dlhé roky. Chodili sme spolu na základku do tej istej triedy. Je to jedna s mála osôb s ktorými som ešte v kontakte po tom čo som odišiel na Gymnázium (teraz mám v triede ešte 4 so základky)Tým že sme zostali v kontakte tak mi na tej osobe záleží. Často sme sa stretávali ako partia a neskôr už iba ja a ona. Bolo nám fajn bavili sme sa smiali a podobne. Pár krát sme prerušili kontakt no vždy sme našli cestu späť. Neskôr to ale priślo k viac než ku kamarátstvu. Tým ako som ju dlho poznal tak som ju nevideľ už len s pohľadu kamarátky. Zapáčila sa mi hlavne jej povaha. Nevedeľ som ale či aj ona to tak bere. No nabral som odvahu a pozval som ju von. Bolo to počas Vianoc. Išli sme na trhy kde sme sa veľmi nasmiali, zabavili sa a ako to už na rande chodí. Bolo nám super. Išiel som ju odprevadiť domov. Pri dome som jej povedal čo mám na srdci. Nečakal som že mi to bude opetovať ale stalo sa. Prišiel aj bozk. Bohužial toto pekné obdobie dlho netrvalo po 2 mesiacoch som sa dozvedeľ že má niekoho iného. Prosím teraz ju neodsudzujte za nič. Bola to moja chyba vkuse som jej vypisoval, všetko som o nej chcel vedieť a podobne proste ju to otravovalo. Zašlo to až tak že som sa na ňu pýtal keď sa mi neozývala u jej kamarátov a od nich som sa dozvedeľ že má niekoho iného. Prežil som to v pohode nebolo to také dlhé a krásne. Nakoniec sme si to povedali a spolu na tom zasmiali. Zostali sme kamarátmi a vychádzalo to fajn. Sem tam sme si písali ale nebolo to často. S tým chalanom čo bola som najrpv nevedeľ kto to je ale nakoniec som to zistil. Vedeľ som o tom človeku dosť a vedeľ som že je to hajzel. No nechcel som sa im do toho srať. Správal sa k nej dobre tak som si povedal že sa ten chalan asi zmenil. Až kým neprišlo to že mi celá zničená písala že ju oklamal že si píše s inou a podvádza ju. Povedal som jej že som to vedeľ ale nechcel som nič hovoriť aby to neznelo že žiarlim alebo podobne. Písala len mne že na mňa sa môže spolahnúť a všetko a ja som jej ako kamarát pomohol. No dali sa spolu do kopy že sa jej za všetko ospravedlnil a ona mu odpustila. Vedeľ som že ten chalan nehrá férovu hru ale že ona si na to dá pozor. Písali sme si sem tam ale nie veľa. Až teraz keď som mal tú babu už teraz ex. Pomáhala mi dostať sa s toho trápenia vždy mi písala ako sa mi darí boli sme aj von pomohlo mi to veľmi. Povedala mi ale źe ona to už sním nevie vydržať že si ju vôbec neváži ona pre neho robí všetko a on sa ani nepohne kvôli nej. Ja som ju len utešoval vravel že sa musí rozhodnúť ale že to nevyzerá dobre a že si zaslúži niekto kto k nej bude dobrý. Bola rada, a hovorila že vźdy sa môže na mňa spolahnúť. A teraz prichádzam k otázke nejdem si namýšlať že možno by ma chcela alebo podobne. Ja ju berem ako kamarátku nemám problém ani možno sa pokúsiť o viac. Vkuse mi píše ona vždy sa smejeme a oplácam jej to čo mi ona pomohla predtým. A ona je alebo aspoň vyzerá byť veľmi rada že ma má. Stále mi píše niekedy sa cítim previnilo že jej nenapíšem ja prvý. Dnes som jej napísal iba to ako sa mám odpovedala mi že už spolu niesu ako keby to bol oznam pre moju šancu ale asi si len moc namýšlam. Nechcem tu odpovede typu sarkazmus. Normálne odpovedajte nemusíte mi ani zvýšovať ego. Odpovedzte ako to vidíte vy. Možno som k tomu nepovedal všetko a vyzerá to že som jej len dobrý kamarát ale nezdá sa mi to zdá sa mi že v tom niečo bude aj iné. Ale veď sami píšte. Som pripravený na hocičo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Len si to myslím alebo to môže byť pravda? - Fórum - ZDRAVIE.sk