Odstránenie bradavice

Príspevok v téme: Odstránenie bradavice
prezývka987

ahojte, vie niekto poradiť ako odstranit bradavicu na nohe ? teda aspon si myslím že je to bradavice kedže ked sa kuknem bližšie má také čierne bodky niekde, skusala som citron a ocot a ked som si to dala dole tak to bolo ako pluzgier dookola no mam pocit že sa to tak nejako vylieči ked to budem používat aj nadalej , ak s tým máte niekto skusenosti vedeli by ste mi opísať ako to prebieha ? dakujem

m8

nerada sa chvalim, že som tiež mala bradavicu, ale mala :D na prostredniku pri nechte. dva roky som s nou bojovala, narastla fajne velka, až som sa hanbila ukazovat ruky niekde, dusik nepomohol, chodila som každu chvilu, bolelo jak fras, duofilm taktiež nepomohol, naplaste nič. až mi jedna dochodkyna, byvala zdr. sestra poradila lastovičnik, presnejšie len štavu zo stonky. na jar, niekde pri potoku trhať, vtedy ma to mlieko najsilnejšie, potierat každy den aj niekolkokrat ak sa podari. bradavica splasinala, tvrdla, do mesiaca a pol odpadla a ostala mi malinka svetla jazvička. už nikdy viac sa mi nespravila :) bezbolestne

likitita

neskutocne ake rady...Treba ist na dermatologiu a kozny lekar vam da kombinovanu terapiu maste ale aj liecbu dusíkom ...Nespekulujte lebo sa toho nezbavite a bude sa vam to rozsirovat

knaja

To ale sestricka z plastiky vravela a niekto to vyskusal, lebo nic nezaberalo, ani kadejake naplaste a ani nic a ze to fakt funguje.

gcxxv

ake hluposti tu vypisujete, ze platky masa! fuj. chod do lekarne alebo dm drogerie a vypytaj si naplaste na bradavice

prezývka987

škoda masa :D :D ale nie, ja v octe namáčam citrón a má to svojúčinok len mam pocit ako keby sa zvačšovala alebo čo ona postupne stupa nad povrch kože lebo vtedy bola zaroven s kožou

knaja

Tak som jej volala, platok hovadziny namocit na 3 dni do octu a potom z neho narezat male husocky a tie priliepat na bradavicu (bez privodu vzduchu) a bradavica krasne odpadne.

knaja

Mne znama rozpravala, ze jej jedna zdravotnicka poradila si prikladat normalne kusok hovadzieho masa, len to treba riadne oblepit, aby to nemalo vzduch a opakovat, potom ze to krasne same zliezlo. Ak s nou budem, znova sa jej na to spytam, ci som sa nahodou nepomylila, ale malo by to tak byt, aj ked sa to nezda.