Neni to vzajomne, ako dalej?

Príspevok v téme: Neni to vzajomne, ako dalej?
SmutnaDidi

V skratke, sme spolu nieco vyse mesiaca(este sme spolu ani nespali - nechcela som ist do toho hrr) pise prvy, vola ma von, ja mu nepisem moc prva snazim sa posibit nedostupne ale namotala som sa a to dost. Lenze z jeho strany to az tak necitim,,, nieje tam \"TO\"... Prosim poradte co robit, trapim sa kvoli tomu, rozpravat sa s nim o tom nechcem nech si nemysli ze som nejaka stihacka a ze ho chcem uhanat. Len ma boli ze necitim z neho to namotanie a ani svoje city nemozem prejavit naplno, bojim sa ze z jeho strany je to len nejaka kratka zalezitost.

Fleur-de-lis

môj názor - ak máš pocit, že to on trocha brzdí, tak pre teba to je podľa mňa dobre. Neviem ako dlho sa poznáte, ale ja nie som zástanca rýchlych vzťahov, vnímam to nezodpovedne a väčšinou to končí zle. Teda tým myslím to, že píšeš, že už si namotaná...
Nejde o hranie sa na nedostupnú, to sú také detské spôsoby vzťahov. Ale tak neviem koľko máš rokov. Je v poriadku, že nechávaš jeho prejaviť záujem. Dievčenské srdce sa ľahko namotá, takže je dobre ak najprv chlapec(muž) ukáže, že to myslí vážne. Proste nech zabojuje. Ale ty sa nehraj na nedostupnú, buď k nemu úprimná, ale snaž sa aj používať rozum a neprepadni hneď emóciám :) Keď sa už ozve tak mu vyjadri, že ťa to potešilo, keď ťa zavolá von nezabudni mu povedať, že to bolo pekné atď... Oceň jeho snahu. Teda ak to tak cítiš.
A či tam je "to", no s tým veľa nenarobíš. Podľa mňa je blbosť hnať chlapa do vzťahu o ktorom nie je presvedčený, takže to ženské stíhanie chlapov sa tým ženám bohužiaľ nie pekne vráti. Akože ak si tým chce žena dokázať, že je schopná zbaliť každého, no všetci dobre vieme, ktorí ľudia si potrebujú niečo dokazovať...
Chlap "dotlačený" do vzťahu alebo manželstva skôr či neskôr odíde... Pretože si to nebude vážiť, nebude to mať preňho veľkú hodnotu...
No už som sa rozpísala. Ale ide o to, že ak on proste nebude mať až taký záujem, tak ho nechaj ísť.. Každý si zaslúži človeka, ktorý má oňho skutočný záujem...
A pochvala, že si s ním ešte nespala. Neviem ako toľkým ženám môže stačiť tak málo, aby si niekoho pustili tak blízko.
Aj to chlap vníma, keď sa žena dá ľahko, je preňho ťažšie si ju vážiť...

mastie

súhlasím s obidvoma predošlými,muži sú iného razenia,ale hádam to myslí s tebou úprimne, ty možno očakávaš od toho viac romantiky

jajaa

ty riešiš problém, ktorý ani nie je, tak nemysli zbytočne na nič konkrétne teraz a nechaj to ako sa to voľne vyvinie medzi vami, užívaj si to čo je teraz a iné nerieš, chce to čas.

salalalalala

tak ked ti pise, vola ta von a chce byt s tebou, asi sa mu pacis. bola by si spokojnejsia, keby sa jak male decko hra na nedostupneho? vtedy by si z neho citila "namotanie"?