Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oslabena imunita

Príspevok v téme: Oslabena imunita
daryl

Dobrý deň, chcel by som poradit ohladom mojho zdravotneho stavu. Zacalo zimne obdobie a ja mam skoro permanentnu nadchu, niektory den je to lepsie niekedy horsie. takto sa to taha uz tri mozno aj styri roky. bolievaju ma oci, cez zimu zvyknem byt dva az trikrat chory, tak ze musim uzivat antibiotika. pred tromi rokmi som mal helicobaktera, toho som preliecil ale zda sa mi ze prave od tej doby sa cely moj zdravotny stav zhorsil. Nemozem sportovat, po chvilke behu mi srdce busi ako po maratone :( byvam casto unaveny. A dalsou zdravotnou komplikaciou je , ze ma svrbi konecnik. Neviete co by to mohlo byt ? Mam za sebou kardio, alergologiu, imunologiu, stitinu zlazu aj plucne vysetrenie a vsetko bolo v poriadku.

Fleur-de-lis

Čo by to mohlo byť neviem. Ale čím viac sa zaoberám stravou, hormónmi a zdravím, tým viac som presvedčená a prekvapená, aký obrovský vplyv má strava na všetko možné.
Tvoj organizmus nie je zdravý a aj keď výsledky sú ok, môže tam byť predsa nejaká nerovnováha, ktorá sa u citlivejšieho jedinca hneď prejaví, hoc u iného by ešte nemusela mať žiadny negat. vplyv.

Ak si často chorý, zrejme máš zápaly v tele. Zrejme nemáš v poriadku črevá...

Ja osobne som názoru, že prirodzená cesta k zdraviu je lepšia ako lieky...
A tá prirodzená cesta je strava a pohyb.
Čo sa týka správnej stravy nájde ale človek množstvo protichodných informácií. Mňa jednoznačne presvedčilo paleo, základy leptínovej a inzulínovej diéty, ktoré sú s paleom dosť podobné. Ide o nízkosacharidové stravovanie, s množstvom zeleniny, kvalitných bielkovín a tukov. Minimum alebo žiadny cukor a obilniny. A otázne sú aj mliečne produkty.

Je to stravovanie, ktoré obmedzuje problémové potraviny, ktoré spôsobujú v tele zápaly, nerovnováhu hormónov, ničia črevné steny... a tým všetkým privedú organizmus do zníženej imunity a chorobám.
Každý jedinec je inak citlivý na problémové potraviny, takže je to o hľadaní, pozorovaní seba... Sú aj rôzne testy na alergie a neznášanlivosti, ktoré nemusia ale ukázať na každý prítomný problém.

Možno je hlavný problém inde u teba, to ja neviem s istotou, ale každopádne ma strava a pohyb veľký vplyv na zdravie človeka.

redka

svrbenie konecnika znamena, ze mas asi parazity... moze to byt mrla alebo nieco ine... mozes mat premnozenu kandidu v cravach a z toho aj tie ostatne problemy... treba si vycistit crevo, vyhubit premozenu candidu a nasadit probiotika nech sa napravi crevna flora... ked nemas v poriadku crevo, tak sa to prejavi aj tak ako popisujes.. o kandide je tu mnoho tem, tak si pohladaj ako na nu... vacsinou sa odporuca citricidal, oreganovy olej, mikrovlakniny, probiotika... na imunitu je dobre kolostrum, astragalus, echinacea... skus si nastudovat temu otazky na rng... je tam mnozstvo info... alebo si zadaj do google "rng imunita"

Noelani

Ja som sa narodila so slabou imunitou čo mne vtedy ešte vôbec nezistili až v r.2007 V zahraničí čiže o 27 r neskôr! V detstve som bola dosť často chorá obyčajné nádchy a prechladnutia liečila s ATB bez by to ani nešlo. Odvtedy čo to viem beriem lieky na posilnenie imunity a v jesennom a zimnom období beriem extra tbl na posilnenie imunitného systému. Ale tie tbl kupujem v lekárni nie v drogérii. Čo mne osobne ešte pomohlo a mala Vďaka tomu dobre výsledky bola tibetskà huba. Mohol by si ju aj ty vyskúšať možno že aj tebe pomôže. Vyhľadaj na Google tibetskà huba a dočítaš sa na ktoré choroby je dobrá!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.