Pritahuju ma mladsi muzi. Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Pritahuju ma mladsi muzi. Co si o tom myslite?
milujem ich

Dobry den prajem,
mam na vas taku otazku, co by ste si mysleli o zene, ktorej sa pacia mladsi muzi? Pritahuje ju k nim ich mladost, roztopasnost, krasa, laska k pohybu, proste ta ich mladicke spravanie.
Mam 29 rokov. Ti muzi ktori sa mi pacia su vo veku 19 a viac rokov. Su taki roztomili, chutnucki, zlati, mladucki, pevne a dobre stavane telo, radost a mladost v tvari, pohyblivost, moderne a neformalne obliekanie. Idem sa z nich zblaznit. Normalne mi imponuje ak taky mlady fesak zacne so mnou flirtovat, dotykat sa ma. Najradsej by som ho zvalila na zem a... ved viete. Nemyslim si o sebe ze som pedofil lebo niesom na takych co maju menej ako 17 rokov. Ale ti 20 - 25 rocni ma strasne rajcuju. Manzelstvo a deti teraz neriesme. Ja deti planujem. Nejde mi ani tak o rodinu, o dieta by som sa dokazala snad postarat aj sama alebo s nejakym zajkom mozno ak by chcel :)
A uz vidim ako mi tu zacnete nadavat ze som trafena, pedofilna, uchylna a neviem co este. Ratam s tym ze sa mu tu ujde kopu urazok. Ocakam vsak ze sa tu najdu aj rozumni a uvazlivi ludia zeny aj muzi ktori mi od srdca povedia co by si mysleli o zene ktoru poznaju ze ide po mladych zajacikov.
Takze otazka
na zeny: co si o mojom mysleni myslite?
na muzov/mladencov/: zacali by ste si nieco s babou ktora by bola od vas starsia o 5 az 10 rokov?
Dakujem vam za odpovede. Nemam vo svojom okoli nikoho komu by sa dalo zdoverit s tymto kvazi problemikom tak to skusam tu.
Mala som uz jeden takyto zacinajuci vztah. On bol odomna mladsi o sest rokov. Ale po styroch mesiacoch to uz skoncilo. Sex s nim bol neskutocne krasny. Jaaaj....preco sa na takyto vztah spolocnost diva cez prsty?

sweater*

co nato moja mama? a nielen to. co nato ostatny ludia? pravdu mas, kaslat nato co by som ja chcel a co by sa mi pacilo. to je vsetko uplne nepodstatne ak ti to neodsuhlasia druhi. hlavne zit v ramci noriem ostatnych ludi, to je hotovy navod na stastny a spokojny zivot :)

stryco

ja som tiez odjakziva inklinoval skor k starsim zenam, ale vekovo primeranym samozrejme. myslim, ze je to v pohode a netreba to riesit. je dost muzov co by dali prednost starsej partnerke. no vidim skor problem v tom, o com tu uz pisal embryo. muzi deti az tak neriesia ako zeny a je tu riziko, ze zena zatuzi po detoch a to moze muza, hlavne toho mladsieho tak nejak vydesit. sama si zvaz, ci ti to stoji za to. ale ak po detoch netuzis, tak vlastne nemas problem....aspon na nejaky cas. :)

31rocna

a co vase mamky chlapci ak by zistili ze si uzivate s otolko starsimi babami?
Milujem ich* ako vazne by si si nieco ty 29 rocna zacala s takym 19 rocnym? Ved to ma uplne ine myslenie. Taky 25 rocny nepoviem ale 19?

31rocna

chalani a 31 rocnu by ste brali? ;D
aj tak tu nema zmysel nechavat email ked sme vsetci z ineho kuta krajiny nasej krasnej. A mozno ste niektori aj v zahranici takze si nerobte iluzie. Nema to zmysel a buducnost ale zlati ste ;D

sweater*

ja mam 24. brala by si ma este? :) aspon by som sa nieco naucil. btw mam koleginu co ma frajera mladsieho o 5 rokov a su najzlatsi par aky som videl asi. su spolu uz cez 3 roky. spolocne byvanie, auto atd. a klape im to krasne

milujem ich

Zajkousko tesi ma tvoj zaujem ale myslim si ze si robis srandu :D
Neviem ci to ma vyznam ti davat tu email lebo neviem ako vyzeras ci si moj typ a odkial si, ak si zdaleka tak to vyznam nema, cmuk ;D

zajkousko

no ja mam 19 a prave taku ako ty by som chcel ako jasne teraz si vlozis dohlavy ze ta smyknut chcem :D ale ne prave taka ako ty by mala veidet co chce a to mslim aj tym ako si pisaala v sexe proste chcem aby som nasiel taku co vie co chce v posteli a co potrebuje ..ak chces dam ti mail napis mi ci ti ho tu nechat :)

Nevidimprob

Ja som mal o 8 rokov starsiu,mal som vtedy 22 a ona mala 30.Teraz mam 24 a kludne by som si to zopakoval,vztah s 30+ ,dnesne mlade pipky su s prepacenim blbe.Tie starsie mi vyhovuju viac.Nerozmyslaj nad tym ako na to pozeraju ostatni,chod si za tym co chces.

M3T30R

Radim sa do kategorie "mladencov", ktorych sa autorka temy pyta ci by sme mali zaujem zacat si so starsou zenou.

Moja odpoved / nazor je ano, urcite by sme mali zaujem :) Preco nie ?

Ak je dana zena pre nas atraktivna (pre kazdeho je nieco ine atraktivne, a nemusi to byt cele len o fyzickej pritazlivosti) a zaroven nemame v sebe ziadnu osobnu zabranu (vek pre nas nie je podstatny ci nam nevadia pichlave pohlady okolia) .. tak nevidim dovod preco by sme my "mladenci" nemohli zacat zo starsou zenou.

Bolo by ale podla mna spravne ak by obaja vedeli do coho idu (uprimnost). Inak sa to skonci cele zle.

A v neposlednom rade netreba zabudat aj na to ze vzdy sa moze stat ze nevinny romanik prerastie jednemu alebo obom cez hlavu.