Čo to na mňa skúša?

Príspevok v téme: Čo to na mňa skúša?
EEEEE

Chlapi, to naozaj zabbudate alebo je to len taka vasa hra na kocura na macku?

cez leto som spoznala jedneho chlapa/ chlapca...ma 20 no pride mi vyspelejsi co sa tyka inteligencie a vyzoru urcite...ale k veci pekne od zaciatku

pozval na kavu, pozvanie som prijala, skoro cely vecer sme boli spolu a rozpravali sa dlho, potom sme sa isli aj prejst, potom ma odviezol domov, rozlucili sme sa a nic, neriesila som to. nejako extra ma nezaujal

medzicasom mi parkrat napisal rozvinul konverzaciu a potom uprostred neodpisal...toto sa stalo asi tak 4x. alebo sme sa niekde nahodou stretli a porozpravali len tak v rychlosti ako sa mame atd. klasika, stale som to neriesila

V poslednom case ho stretavam castejsie aj 3x za tyzden, a to co chcem napisat asi pred dvoma tydznami som ho stretla zase rozpravali sme sa pozval ma na kavu, ja som suhlasila, v tej chvili som si ho akosi viac vsimla a celkom ma zaujal...cakala som kedy sa mi ozve a ticho...ako bol tyzden dlhy tolko sa mi neozval, potom som ho stretla zase dokonca 2x v ten den, pozdravili sme sa, usmiali a kracali sme dalej, on bol s kamaratom ja s kamaratkou, zase mi napisal, ze ci s nim pojdem na veceru, ale bolo uz dost neskoro a ja som odmietla, tak dal navrh do kina v iny den, suhlasila som, este chvilu sme si pisali a zas neodpisal..

Prosim vas, vysvetli mi to niekto? najlepsie nejaky chlap ze o co ide dotycnemu? teda ja mu vobec nepisem ani nevolam a myslim, ze sa mu celkom urcite pacim, ale nechapem jednu vec, to vazne chlapi zabudate odpisat alebo zabudate na pozvanie? alebbo si to mam vysvetlit tak, ze sa asi hanbi a ma pocit ze ho odmietnem... ked sme boli spolu prisiel mi taky suverenny,,. takto stracam uplny zaujem, neviem ci si mam vobec spravit nejaky program na ten den kt, ma pozval do kina alebo mam cakat na to ze mi odpise( kedze skoncil asi tak v polke konverzacie) ja sa ho ale nemienim pytat ze preco toto robi

Agnes989

Tiez som raz poznala chlapa, co sa takto spraval, pisali sme si na fb, on vzdy ukoncil konverzaciu v polke, ze mi ani neodpovedal na otazku a isiel s kamosmi na pivo a pod. Ked som ho neskor spoznala blizsie tak sa prejavil ako hodny egoista. Normalny chlap co mu na tebe zalezi toto nerobi. Je nezodpovedny a radsej uz pozvanie na kavu od neho neprijimaj.

EEEEE

dalsi

o tom pochybujem ze dalsich 5 namotava... tymto si ho neobhajujem, ale mala som moznost si to vsimnut za skoro 4 a pol mesiaca...viem, ze ma vela aktivit a ked sme si pisali naposledy po tom pozvani do kina pred tym mi pisal, ze este niekam ide, ale nerozlucil sa, nic, proste z minuty na minutu neodpisal, no stihol si to precitat to sa mi zobrazilo ze to videl a potom uz na čete nebol...dnes som videla, ze je online...

nikdy sa mi to nestalo, nezazila som to, a pride mi to divne..takto to uz spravil viackrat( s tym ze neodpisal) a potom napisal akoby sa nechumelilo...

uplne stracam zaujem o takychto ludi...nechapem preco toto niektori chlapi robia...mna to odradza, nenamotava..pride mi ako bajkar alebo slubotechna...

ani ma nenapadlo, ze niekedy budem taku kravinu riesit, ale neda mi to... chcela by som chlapom niekedy vidiet do hlavy

miki24

tak s písaním je to u mňa tiež dosť problém áno často zabúdam a hlavne, keď prečítam, ale musím vybaviť nejaké iné vecí, ale zvyčajne do 2 dní sa ozvem :D nerobím to naschvál. k tomu pozvaniu tak neverím, že len tak niekto na niečo zabudne, keď dá slovo. párkrát s jednou slečnou sa mi stávalo to, ale dal som 2 šance. obe nevyužila tak som si povedal smola a ide sa ďalej...

dalsi

mozno je to typek, co namotava dalsich 5 bab a ktora sa mu paci, je blizsie, alebo ma iny dovod.... tak tej sa ozve.

Slobodna

Má 20 rokov. Pripadal ti vyspelejší ale evidentne podľa svojho správania nie je. Vyspelosť muža totiž predovšetkým znamená správať sa ako zodpovedný a čestný muž - teda ak mám o niečo záujem, tak o to bojujem a nemám potrebu riešiť hry svojho ega. A svoj záujem o ženu prejaví vyspelý muž len vtedy ak si je úplne istý.