Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzdali ste sa niekoho?

Príspevok v téme: Vzdali ste sa niekoho?
olinkaaa009

ahojte, moj dotaz je jasny, stretavam sa nejaky cas s jednym chalanom, (obaja mame po 25tke..) lenze akosi si neho neverim, je velmi pekny, chova sa ku mne slusne, zaroven je vasnivy a ma v sebe aj toho zleho chlapca, myslim ze sa okolo neho toci dost zien aj ked sa hovori ze vobec...doteraz ani neviem ci nema nahodou frajerku, no proste mam pocit ze sa by som sa do nho mohla velmi zalubit ale nieco mi vravi ze pre svoje dobro to mam nechat tak, aby som sa potom netrapila, neviem co si mam mysliet, ked som sa mu par dni neozvala, neozval sa ani on az po tyzdni mi napisal ako sa mam...ja neviem, boli ste v podobnej situacii baby, alebo aj chalani...

no2

Ja som sa s jedným dievčaťom tak dlho spoznával, že som o nej vedel všetko. Potom som ju začal brať ako sestru alebo vzdialenú príbuznú. Aj nepoznané má svoje čaro. Aj noc má svoju moc:-)

Deria

Ale to nie su dovody, preco sa ho vzdat, ked ta pritahuje. Ved si ho este nestihla ani dobre spoznat. Co ak sa mylis vo svojej intuicii?

pistek

...pri citani vasich prispevkov mi v hlavke zacala zniet piesen...priveľa rozumu, je v tejto laske))...mala si povedať, buď iba moj..)

Nehovorim...treba pocuvat svoje instinkty siesty zmysel intuiciu...ale zas naco rozne hry na macku a mys??

trubela

m8 - presne presne presne a milión výkričníkov za tým ešte !!!
olinka - vzdala! alebo aspoň sa o to snažím aj všetkého toho, čo opisuješ sa vzdávam... a že to teda bolí a poriadne ti poviem! ale som žena, slobodná citlivá vnímavá a chcem všetko alebo nič! lásku, úctu, priateľstvo, sex, vášeň, nehu... (na poradí nezáleží:) je mi jedno, že mi uteká vlak, tikajú hodiny.
som stará škola, keď ma chlap záujem, má sa snažiť a žena možno hrať trošku nedostupnú a čo má prísť príde.
Neozýva sa?! ďaľší prosím...

m8

najlepšie chlapovi nič nepovedať. nerob kravu zo seba že si sa zalubila, alebo že sa možno zalubiš, tak radšej sa nestykajme. proste vyhovorky, vykrucačky, netreba im zbytočne dvihat sebavedomie :p :D

m8

ano. viackraát som bola v podobnej situácií, ked som sa pristahovala do nového mesta, nedarilo sa mi nájst si kamarátov tak som cez net niekolkokrat takto vyšla von. prvykrat sa mi stalo: ten chlap bol neskutočne pekny, uplne 100% moj typ. už na prvej schodzke ma pobozkal. ale vedela som, niečo mi vravelo, že len moj nebude a budem sa trapit. stretla som sa s nim ešte dvakrat a odvtedy už nič. potom asi o rok na to zas, ale to už som mala jasno, že sa do neho nezamilujem :)
a takto už par chlapov čo vo mne vyburcovali hormony som aj napriek tomu už nekontaktovala, lebo mi ,,niečo vravelo,, že budem ja tahat za kratši koniec a nakoniec sa budem trapit :p

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzdali ste sa niekoho? - Fórum - ZDRAVIE.sk