Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebezpecne, alebo?

Príspevok v téme: Nebezpecne, alebo?
Aqua321

Ahojky :) moj problem sa tyka mojho srdca.bije mi rychlejsie,teda okolo 110 v klude.no a kedze vyzeram jak vyzla( nemam anorexiu) tak by som chcela zacat sportovat a posilovat.niekde som citala ze tep srdiecka by nemal presiahnut 140??je to pravda??lebo ked ano tak ma asi pri sporte rozrthne.vravim v klude 110 a ked pri chodzi alebo pri mensej zatazi mi trieska srdiecko 160 a viac.tento supertep viem ukludnit sama :D vyzleciem ,zastrem rolety, lahnem si na postel,pod hlavu vankus,na prsia studeny mokry uterak,zavrete oci,ticho v celom byte,hodinky s meracom tepu slapu..do polhodky sa tep ukludni na moju normu..ale ked mi srdce bije 160 a viac,boli ma priamo srdce.ked takto relaxujem obcas pocitujem vynechanie stahov srdiecka.no a ten moj sloh by aj mohol skoncit..tak co s tym sportom??mam 18

olivienka

k doktorovi, hneď. že si veľmi chudučká + taký vysoký tep, to býva pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy (hypertyreóza), prípadne aj niečo iné to môže byť, ale nie je to vôbec normálne, ešte keď ťa to srdce aj bolí.

btw. ja som mala zvýšenú činnosť šž a kvôli tomu tep ako ty (resp. väčšinou "len" 100, iba občas viac, do 120 v kľude) a prvé čo mi doktorka zakázala, bol akýkoľvek šport, kým sa mi tep liekmi nenormalizuje.

inak čo sa týka maximálneho tepu, ktorý by si nemala ani pri cvičení prekračovať, je to skôr okolo 180, nie 140. 140 je zhruba záťaž, pri ktorej sa spaľujú tuky (čo asi nechceš). ale vážne, neblbni a choď najprv k doktorovi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebezpecne, alebo? - Fórum - ZDRAVIE.sk