Bolesti v podbrusku, prasknutie

Príspevok v téme: Bolesti v podbrusku, prasknutie
LeilaTox

Ahojte...menstruacia mi skoncila 1.novembra...par dni nato som sa vnoci zobudila, zmenila som polohu a akoby mi nieco prasklo na lavej strane neviem ale velmi to zabolelo...chvilu to bolelo potom som spala dalej... teraz uz par dni pocas dna citim take pocity v podbrusku ako pred menstruaciou... aj ked som ju mala nedavno... dnes vnoci som sa zobudila na bolesti laveho vajecnika ..teda neviem ci vajencika jednoducho lava strana... o 2 hodiny som zaspala.. menstruaciu mam nepravidelnu niekedy ju mam kazdych 18 dni niekedy kazde 4 tyzdne mam to tak uz roky proste... neviem bojim sa co to moze byt..ano poviete mi ze ved chod ku gynekologovi my niesme doktori..lenze som momentalne v ba a mojho doktora mam v snv a tma najblizsie moze ist az v utorok ..tak sa aspon tu pytam, ci neviete nahodou co by to mohlo byt? alebo ci mate s niecim podobnym skusenosti..dakujem..a este mam otazku-ak zajdem vecer na pohotovost mozu mi pomoct? ci by to bolo zbytocne?

knaja

To som mavala, moze ist o citlive vajecniky a bolest pri ovulacii. Niekto to neciti, niekto az tak, ze aj pri smiechu to proste boli. Kup si nejake zenske caje - alchemilku, mysi chvostik, Gynastan,...a lekara sa neboj, uvidis, za ten strach to nestoji. Moze to byt aj cysta, pripadne nachladnutie.