Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem odist z tohoto sveta

Príspevok v téme: Chcem odist z tohoto sveta
catherine

ahoj..ani neviem preco sem pisem..dnes ma opustil priatel po 4 rokoch spolocneho zivota..delime si napoly peniaze z konta ktore bolo na domcek a zrejme si dnes vytriedi svoje veci od mojich..chce odist v pondelok a mna nechat tu v anglicku Tvrdi ze som moc ziarliva a ja uz nemam silu bojovat nie je to 1 krat ;o(( dufala som ze sa to urovna znova ako vzdy ale vyzera to zle Ak zostanem sama asi sa zabijem nemam rodinu ani kamaratov nemam peniaze ani poriadnu pracu Chcela som si splnit moj sen chcela som psa ale nemam ho kde mat a nemam nanho cas stale som v praci Nici ma tento svet cela praca aj zivot Mam strach ale neviem ci to nebude lepsie Uz nevladzem dalej ;o(((

ethel

v prvom rade sa zameraj na splnenie svojich snov,daj do toho všetko.Koniec vzťahu nie je dôvod na ukončenie života.Tak ako píše Fraisee,nie je to jediný muž na svete a poznám aj vo svojom okolí mnoho príkladov,keď si on,alebo ona po rozchode našli niekoho ovela lepšieho.Postav sa na vlastné a ukáž všetkým svoju silu,svoje pozitíva.Všetkým sa nám to lahko hovorí,ale všetci sme tým aspoň raz v živote prešli a možno ešte prejdeme.

fraisee

treba sa pozbierat a prehodnotit svoje schopnosti a moznosti. chlapov je na svete ako ceciny. teraz vsetko vidis v zlom svetle ale po case sa to zlepsi, mozno niekoho stretnes a potom povies ako som doteraz bez neho mohla zit. treba pozhanat priatelov co ti pomozu prekonat blbe obdobie.

slusny_muz

vies ono sa vsetky problemy este viac precitia ked je clovek mimo rodiny v zahranici, prakticky u cudzich ludi...vidis vsetko teraz cierne...ale urcite to bude ok...treba si davat male ciele a pomaly ich plnit a budes stastnejsia...musis mysliet pozitivne...

catherine

Ja viem ze nie vsetci...ale ti co su tu vacsinou ano...som na juhu UK Ale to nie je fer preco ja preco prave ja viem ze keby som teraz vyhrala vsetko by bolo OK lebo my sa hadame velmi aj pre peniaze nemozeme si dovolit co chceme a potom sme zli a ja tiez ;o((( nic mi to tu nehovori na tomto svete na vsetko sa musi cakat a je to velmi tazke moj vztah a moje sny su v troskach uz ma to naozaj nebavi mam toho plne zuby ;o(((

slusny_muz

kde si v UK....? Tak snad vsetkym chalanom nejde iba o to jedno...urcite sa medzi nimi najde aj taky ktory ja naozaj kamartaom a nehlada za tym sex.

catherine

Mam tu par znamych aj z polska aj z sk ale su to vacsinou pary byvame vedla seba dokonca s jednym parom byvam nechcem sa na nich pozerat nechcem s nimi byt a pocuvat ich ;o(( kto je tu sam su vacsinou chalani a s tymi nechcem mat nic ide im len o jedno ;o(( chcela by som naspat domov ale nemam kam a tam uz vobec nemam pracu ani nic ;o((

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem odist z tohoto sveta - Fórum - ZDRAVIE.sk