Bojim sa o seba

Príspevok v téme: Bojim sa o seba
Nickname81

zdravim mam niaku poruchu vnimania alebo čo proste ked sa s niekym rozpravam tak ako keby to nieje realne alebo aj ked moj hlas pocujem tak jak keby to nehovorim ja...proste niaka porucha vnimania?...nič ma kvoli tomu nebavi iba studujem na internete čo mi moze byt,uz sa prejavila aj nespavost a trasenie tela kvoli tomu...mam 18 rokov trva to asi 5ty den,maval som to aj v minulosti ale vobec som nevenoval tomu pozornosť,dufam ze nejde o niaku schyzofreniu alebo alzheimer... dakujem za kazdu radu,skusenost

Nickname81

tak ale to je tazke vieš ked sa s niekym rozpravas a ten divny pocit ze jak keby to neni realita proste,na to sa niekedy neda nemysliet:) alebo teraz zavolaju ma kamarati ist sa kdesi zabavat a nemozem nic proste pit a tak..potrebujem asi niaku podporu alebo tak,ako si si stym poradil ty?:)

drogysúsvins

A nie , marihuana abstinenčné príznaky nemá (aj keď tam dávaju svinstvo do toho , mne zistili LSD , THC , metanfetamíny , a extázu :) )

drogysúsvins

Mal som podobné , už to slabne (2 mesiace):) pocit , že som v sne atď :) a to bolo po 1x užití marihuany :) ono to časom prejde len sa hlavne nepozoruj , lebo si budeš myslieť že ti niečo je a budeš na tom horšie a horšie :) teraz kvôli tomu bojujem proti panickému strachu z absolútnych kravín :) napríklad keď ma ofukne vietor a take :) preč od drog :)

inak ja pijem na večer čistec rovný , pred spaním :) dobrý na detoxikáciu a uvolnenie hlavy :) odporúčam

Nickname81

dakujem,určite tu detoxikaciu vyskusam to s tym olejom, medom a citronom,zajtra ideme k niakemu psychiatrovi v trenčine,tak som zvedavy čo sa dozviem:),,hlavne mi ide o to aby som sa dnes uz vyspal,mama persen forte,mate aj niake tipy?

klara19

na vnútornú očistu detoxikáciu nájdeš na webe, veľa návodov,ale išla by som na to pomaly, predovšetkým žiadny alkohol,pre teba je to teraz jed,drogy o to viac,dietne zdravé jedlá, zelenina,ovocie,často piť vodu,byl.čaje, ako tu už bolo spomínané preťaženú pečeň, môžeš detoxikovať pitím 1,5 lyžice oliv.oleja. 1 lyžicu medu a 1 lyžicou citrónovej šťavy, v tomto poradí každé ráno na lačno...
alebo zjesť lyžičku kurkumy s oliv.olejom

nnnickname81

Noo ale po 4 prebdenych nociach sa fakt citom otapeny...dnesnu noc by som chcel hrozne už spat..co mam robiť,,a ten beh vyskúšam teda

lucia238

ziadny alkohol urcite, stavy po opici by tieto problemy rapidne zhorsili, vyhybaj sa aj kofeinu. treba si prekyslicit telo, tym padom aj mozog, aj ked nasilu, skus si ist zabehat, vela pobytu vonku, stale nejaka cinnost, malo telky a pc....

nickname881

Vsak to je to že trpim nespavosťou už 4tu noc som nespal je to hrozne,začínajú sa mi aj triast ruky aj sa chvejem dosť často a stale citom búšenie srdca,snažím sa nato nemyslieť ale je to dosť otravne,niake tipy na.ten spánok?

jajaa

žiadny alkohol, pravidelný režim s dostatkom spánku a kvalitnej stravy, vychádzky na čerstvom vzduchu, doplnky výživy, cvičenie, ľubovníkový a medovkový čaj...