Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ďalej?

Príspevok v téme: Ako ďalej?
Gizzka

Dobrý večer, chcela by som sa podeliť s mojím trápením. Mám vo svojom živote človeka, ktorý sa mi doň znova vrátil. Aby som vysvetlila- spoznali sme sa pred dvoma rokmi, kedy sme chodili spolu von vyše 5mesiacov, kino, planetárium, čas trávený po výletoch aj s jeho kamošmi. Ale keďže som nebola utrasená zo vzťahu, tak sme to ďalej ani neposúvali.
Na rok a pol nastalo ticho, žiaden kontakt, až počas nedávnej udalosti, kedy mi zomrel člen rodiny, sa čosi vo mne prelomilo, všetky myšlienky smerovali opäť k nemu, tak som mu napísala, že ako sa má a nechala na ňon, či sa ešte ozve, toto sa stalo pred 2a pol mesiacom od vtedy sme sa stretli viackrát s tým, že sme boli znova v kine, na ochutnávke vína a pod. lenže minulú stredu došlo v
našej konverzácii na fb k situácii, kedy ako keby sme si zrazu nemali čo povedať, on ma došiel na ďalší deň ešte prekvapiť do práce, otvorili sa dvere a zrazu on v nich- tešila som sa , že ho vidím , sme sa porozprávali(bežné veci), ale od vtedy v podstate nič a teraz neviem , či sa tá naša
komunikácia dá vrátiť do štádia ako to bolo , alebo či som teraz ja na rade s nejakým gestom ( či ho prekvapiť pred bytovkou trebars a len tak nečakane porozprávať). Vie že sa mi páči, že ho chcem to hneď na začiatku, ako sme sa prvýkrát stretli som mu povedala ..Nedošlo k bozku..iba sa zakaždým objímeme. 5-6-7.12. víkend, mám ísť s nim a jeho kamarátmi na jednu akciu. Chodí a vie sa ozvať sám od seba neprosím sa mu. Ja 25 on 32 . Mal niekto podobnú sitáciu , poradte ozvite sa. Vďaka ...

Deria

Nechapem, v com spociva tvoj problem. Citis sa s nim dobre, pritahuje ta? Podla toho, co pises vyzera, ze sex ste este nemali?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk