Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyzmyvanie šampona

Príspevok v téme: Vyzmyvanie šampona
kikina919

Ahojte baby, chcela by som počuť vás nazor popripadne mi mozete napisat nejake rady alebo odporucania. :) Mam 14 rokov a svoju prirodzenu farbu vlasov som mala velmi svetlunku spinavu blond. Vlasy som mala velmi jemne a riedke, a vzhladom nato ze mam velmi svetlu plet rozhodla som sa v 12 rokoch po konzultacii s kadernickou prefarbit na hnedu o 2 odtiene tmavsiu :) (samozrejme iba sampon, nie farbu). Odvtedy som si ich postupne stmavsovala :) , vobec svoje rozhodnutie nelutujem, vlasy mi zhustli :) ale kedze ako kazda z vas vie, clovek potrebuje zmenu. :) Odmalicka som tuzila mat krasne svetlucko blondave vlasy az takmer do biela. (Teraz sa pytate preco som nesla na blond, bolo to preto ze by sa mi to nehodilo ) . Rozhodla som ze zo svojej teraz velmi tmavej hnedej pojdem postupne do svetla :) Idem vlasy nechat postupne vyzmyvat :), idem si teda dofarbovat iba odrasteny vrch :) viem ze to potrva velmi dlho, to mi nekusite ani pisat, ale myslite ze sa mi ten sampon zmije do takej farby vlasov, aku som mala? :)

nova8

Ja som mala tiež špinavú blond a prefarbila som si šampónom na hnedú, chytilo mi to na krásnu tmavú hnedú. Aj keď je to len šampón, vôbec sa mi to nevymýva. Stále to mám krásne lesklé hnedé a iba dofarbujem odrastené vlasy :)

Majli

Ano,najzdravšou metodou je nechať si ich odrasť.. a ak človek na to nemá trpezlivosť-skušajte si ich umyvať presvetlujucimi šamponami-su dostupne už aj v drogerii-v DM som videla,,,alebo do šamponu najlepšie harmančekovy-pridat par kvapiek 3% peroxidu ,vlasy napeniť a nechat posobit,,potom oplachnuť... alebo zosvetliť kupelom u kaderničky :) da sa to aj šetrne... s pozdravom kadernicka Maja

zuzi74

Podla mojich skusenosti nie. Ja si davam roky iba zmyvatelny sampon u kadernicky a keby som chcela mat vlasy vo svojej prirodzenej farbe, tak musim nechat vyrast.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyzmyvanie šampona - Fórum - ZDRAVIE.sk