Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo - psychicke problemy v minulosti

Príspevok v téme: Tehotenstvo - psychicke problemy v minulosti
julaal

Som tehotna. Lekar sa ma bude pytat na zdravotny stav, ochorenia aj v rodine muza. Pred nejakym casom som sa liecila na uzkostno-depresivnu poruchu. Svokor ma paranoidnu schizofreniu. Nechcem to lekarovi - gynekologovi povedat. Podla mna to netreba. Ja som uz v poriadku a schizofrenia sa aj tak neda zistit v prenatalnom veku. Som z toho sialene nervozna. Treba to lekarovi povedat?

laura36

nic mu nehovor, akoze preco, naco? nikdy to nevytahuj nikomu, je to uz prec , za tebou a ludia aj lekari maju predsudky, akoby si bola nakazena...je to prec a ak by presa si len v buducnosti potrebovala pomoc, zver sa len svojmu pschiatrovi, nikomu inemu. A co uz ma tvoj svokor, to uz moze byt naozaj vsetkym uplne jedno a nikomu to nemusis vesat na nos.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo - psychicke problemy v minulosti - Fórum - ZDRAVIE.sk