Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi bolavy asi vred

Príspevok v téme: Velmi bolavy asi vred
jojka1223

V utorok som zistila, ze mam na intimnych partiach - medzi zadkom a posvou akoby vred, taku navretu gulicku. Mala som uz aj v minulosti, po par dnoch mi to samo od seba puklo. Teraz ma to vsak zacalo dnes neskutocne boliet. Prechadza mi bolest aj vyssie do slabin, ale tam to nie je opuchnute. Opuchnute je to len v okoli tej hrce, ktora teda aj podrastla od utorka. Mam aj mierne zvysenu teplotu, navieraju mi uzliny - neviem, ci to ma s tym suvis.
Riesim dilemu, ci pockat este aspon tuto noc a rano si to pokusit vypichnut ihlou, alebo ist radsej na pohotovost. Bojim sa vsak pohotovosti, viem ako tam zaobchadzaju s ludmi vacsinou a naozaj mam strach. A tiez sa bojim, ze ma len aj tak otocia s tym, ze je to nic a mala som si to doma vypichnut.chcela som sa po4rradit telefonicky s lekarom na pohotovosti, ale s tym mam tiez zle skusenosti....nemali ste nieco taketo? moze to byt vazne?

repetete

moja sesternica tiez cakala par dni (neviem sice na co), ale od bolesti a nervov sla na pohotovost, kde jej potvrdili presne toto. zialbohu. ale aspon mala hned pomoc.

repetete

toto je jasny herpes genitalis (bolest "vredu", bolest regionalnych uzlin= tam sa ten virus mnozi a navzdy dozivotne zostava, zvysena teplota...). vsetko co si uviedla na to presne a uplne suvisi - AVSAK NIKDY TO NEBABRI, NERYP DO TOHO, NECHYTAJ A NESKAR TO A NEPRASKAJ - ZANESIES TO DALEJ NA LUDI ALEBO NA SEBA (ine sliznice sa infikuju)

musis ist jednoznacne doktorovi po antivirotika, lebo toto vyzera, ze ze imunita bojuje, ale ked uz herpes mas, je oslabena.

jednoznacne k lekarovi po antivirotika + zinok, vit c (antiviralne)

Deria

Neboj, nebude to take zle. A mozno dostanes najskor antibiotika, ak je tam zapal. Ja som mala nieco podobne, ibaze som nemala teplotu. Nuz ja liecim take veci svedskymi kvapkami, ktore mam vzdy doma. Len chod pekne doktorovi a neboj, su aj horsie veci.;)

drôtvoku

a co si cakala? ze ti to pridem osetrit? ty musis vediet, ako na tom si a ci vydrzis, alebo nie a pojdes k dochtorovi...

jojka1223

drotku dakujem, samu by ma nenapadlo, ze som mala ist na gyndu :D ak by sa dalo a bolelo by ma to rano takto, tak by som urcite isla...och.

drôtvoku

telefonicky? ako ta lekar moze nadialku vysetrit, ked to ani neuvidi? poslal by ta pravom do ....
mala si ist dnes na gyndu, ak ta to velmi boli. neodborny krajcirsky zasah ihlou v prislusnej oblasti nemusi vypalit dobre.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi bolavy asi vred - Fórum - ZDRAVIE.sk