Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

hemoroid5

Ja som si kúpila hemostop gél a tobolky, dávala si sedavé kúpele, základom je jesť veľa vlákniny a veľa piť a dodržiavať zvýšenú hygienu :) vydržať to nejaký ten čas a malo by to zmiznúť :)

knaja

Nemas za co, vsak ak budes potrebovat, napis. Len trpezlivost treba a teplo. Ja som si vtedy nahmatala hrcku-opuchlinu. Vsetko zabralo a hlavne aj psychika. Mozno aj nejaka vlaknina. Neboj, bude dobre. Vraj v chladnom obdobi to ludia mavaju.

DarkBella

ďakujem... lebo trápi ma veľmi nepríjemné svrbenie a cítim také opuchlinky okolo konečníka... začala som piť veľa tekutín a aj ten krém používam, tak snáď prejde

knaja

Nepamatam, ale bala som sa lekara, tak som vsetko robila, co sa dalo. Mouno za mesiac? Vies co, Faktu su aj capiky?? Aj to mi tusim pomahalo a hlavne vela tekutin a pravidelna stolica. Napr. stara teta si u mna, ked chvilu byvala, pytala kakao, lebo ze po nom ma vzdy stolicu. Skus pozriet aj serrapeptazu, ta rozpusta kadejake cysty, zapaly, zrazeniny. Neboj, teraz je zima, tak pozor na chlad, to prejde.

knaja

Mala som pocit tlaku ci nieco olo to v napuchnuteho v konecniku, pri vyprazdnovani to trosku bolelo. Aj pri sedeni som to citila a zlakla som sa, ze by som musela k lekarovi a ten by ma poslal na operaciu, bolo to v zimnom obdobi. Natierala som si to a aj kupel asi z dub. kory spravila...a vela pila tekutin a preslo to..je tomu uz mozno j 5 rokov a vyliecila som to takto. Ten Fix krem H som vtedy nepoznala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk