Prosím pomôžte mi- Menštruácia PLS

Príspevok v téme: Prosím pomôžte mi- Menštruácia PLS
nikuša

Mam taky problem a uz sa z toho asi zosaliem. V novembri(cize je to 7 mesiacov) som sa maznala so svojim byvalym. Obydvaja sme boli v spodnom pradle.On sa ani neurobil nic vlastne ani nebolo.Ziadny sex...Sice sa mu postavil.. Ale v marci som dostala poslednu normalnu menstruaciu. Potom v aprili prisiel taky hnedasty vytok a trval presne ako medzes a hned na to asi 22.4. to iste ale preslo to do menstruacie. Mozem byt tehotna? Nepribrala som prave naopak schudla som kilo, stresy v skole a podobne. Mam 161cm a 40 kg a 17 rokov. Brusko je ploche a zhruba od 10rokov som vegetarianka pravidelne cvicim( fitko 3krat do tyzdna a k tomu este cez vikendy doma a aj cez tyzden ak je cas) a je pravda ze menej jem... Ovela menej ako niekedy.Som este panna , viem ze je asi blbost aby som bola tehotna, len potrebujem nejake rady ze co a ako...Toto sa mi nikdy nestalo vzdy bola ako tak menstruacia presna... Raz ked som bola mensia tak sa mi objavil vytok ale potom zase menzes... Manina povedala ze je to u mna bezne ked mi vynecha kedze mam 17 ale nevie ze jem menej... Poradite mi? Velmi sa bojim ze co a ako... A stale myslim ze co ak som ta vynimka ked menstruuje a je tehotna... Prosim fakt poradte mi...

Summer_

To snad nemyslis vazne?????????? Tehotna byt nemozes ani zazrakom ... a aj keby si bola nemyslis ze po tych 7 mesiacoch by to bolo na tebe vidno???
Ak mas problem s menstruaciou chod na gyndu...
Ale

ach jaj

sa cudujes, ze ti vidno na bruchu, ked nieco vacsie zjes? pri tych tvojich 40kg musi byt vidno aj deci vody:)...a ja v tvojich rokoch som uz na gyndu chodila, tiez som vizerala o dost mladsie, ale istota- je istota;)

nikuša

Dakujem.. ja to len potrebujem pocut.. Uz mi z toho sibe...A ku gyn nechcem ist mam este cas a navyse vyzeram menej ako na 17... typla by si mi aj 14... A chcem tehlicky na bruchu.. A mam to nestastie take ze aj ked zjem niecoho viacej tak hned to vydno na bruchu...asi mi uz sibe...

ach jaj

nikuska, ani v najmensej pravdepodobnosti si neni tehotna!!! nevies este tak z coho??? NEMAJ OBAVY! a menstruaciu mas taku narusenu asi prave z takej stravy a nizkej vahy. preco nejdes na gyndu?.....