Som panna?

Príspevok v téme: Som panna?
larka147

Je mi to trápne sem písať ale potrebujem sa poradiť.
Mám 12 a spolužici vraveli aká je masturbácia úžastná. Mna tieto veci veľmi nezaujímali ale raz večer ked som sa nudila som to vysúšala- samozrejme pretrhla som si tú blanu. Bojím sa ked ma mama vezme ku gynekologovi neviem či som panna lebo sex s chlapcom som ešte nemala. prosím pomôžte mi

wreck

modry lucik, ktokolvek do teba natlacil tuto zhnitu feministicku poziven by si zasluzil(a?) vyobsivat ritku latexovou bakulou.

viazat panenstvo zeny na cokolvek ine, nez koitalny styk s muzom je nanic. ten prstienok, cez ktory odteka menstruacna krv a hrudkovita gebuzina najroznejsich tvarov a farieb, totiz niektore vobec nemate! budiiicek, lucik, a jemny preplesk mrazenym pstruhom este s karpinami v ociach. ;) dokonca je mozne o prstienok prist jazdou na stvornozcovi, intenzivnou gymnastikou a aktivnym sportom vobec. a naopak, ani sutazne obojrucne vaginalne vibrovanie v casovom limite falickym objektom zakazkovo vyrabanym z bio materialov v akcii jeden za cenu dvoch nezabezpeci dokladnu a uplnu likvidaciu panenskeho prstienka.

za mystifikaciu verejnosti a fanatickym feminizmom podmienenu degradaciu unikatneho aktu, pocas ktoreho sa dievca prvykrat miluje s chlapcom, ti udelujem az osem bryndzou obklucenych ftakov z desiatich.

blue-ray

Wrec mýliš sa. Pannou dievča predstáva alebo žena prestáva byť keď príde akýmkoľvek spôsobom o panenskú blanu. NIeje vôbec podstatné či jej tu blanu pretrhne muž alebo si ju pretrhne sama rukou či iným nástrojom masturbačným.
Jedna babenka tu už raz písala o tom že priviesť dievča o panenstvo je výsadou muža. Je to predpotopny náboženský bluf ktorým ste si vy muži už z dávnych čias vymysleli že len vami udeleným poverením dievča prichádza o panenstvo. Veď v čom ste vy tak výnimoční že ste to vy ktorí privediete dievča o panenstvo? V čom? Veď je to jedno či tam zastrčíte penis alebo si tam ona sama strčí vibrátor či inú pomôcku. Nerobte zo seba výnimočné osoby nejakých nadpozemských bohov ktoré zostupujú z nebies, vkrádajú sa do lôžok panien a počas splnu mesiaca ich oberú o panenstvo. Nieje tomu tak. Nemate tu výsadu. Veď takú pannu lezbičku môže priviesť o panenstvo iná lezbička a to nemusí mať ani penis :-D
Nieste to vy, ktorí jediní dokážu priviesť ženu k orgazmu. My si to vieme navodiť aj sami tak ako samé sa vieme panenstva zbaviť :-D