Preco sa muzi neozyvaju

Príspevok v téme: Preco sa muzi neozyvaju
zuzikka

Ahojte. Zaujimalo by ma , preco toto robite? Stretavam sa s jednym muzom.vsetko bolo v pohode ( sex sme nemali) , kazdy den sme boli v kontakte, az sa z nicoho nic neozval. Napisala som mu prva, neutralne ako sa ma, odpisal mi, ale odrazu zasa nic. Ani sa neozve.mam to nechat tak alebo cakat alebo sa mu ozvat zas? Je to koniec? Vobec vam nechapem.
Otazka je hlavne na muzov, ale aj zeny mozu napisat skusenost. Hlavne ci sa vam ozval aj po dlhsej dobe a po akom case.

Maoam

doubledog, tak iste, zvlast ak si bol/-a hodne dlhy cas drzany/-a v tom, ze je to inak... a vsetko show a tahy na ziskanie toho,co ten druhy mal v plane od zaciatku a potom dovi-dopo

doubledog

ved ten pocit nemusi vôbec vyjadrovat nejaku objektivnu kvalitu cloveka.
skor je to len otazka toho aktuálneho momentu, proste sklamanie z toho, ze to nevyslo, ze druha strana nemala zaujem. a nechut si to naplno priznat.

Maoam

koniec koncov to vies aj sam

pre jedneho cloveka si uplne 'dole', iny ta ocenuje na totalku

ked clovek tak chorobne prahne po uznani a oceneni a laske ci naklonnosti u ludi, kde podvedome a casto aj vedome vie, ze to mozne nie je, je to vzdy iba odrazom jeho vnutornych chorych/nespravnych nastaveni

Maoam

ani nie...ono vela ludi je velmi kvalitnych, ale ta druha strana to nevie ocenit, proste sa k nej hodi iny typ osoby, ide casto o prostu nekompatibilitu, uplne odlisne priority, hodnoty, ciele, predstavy o zivote, vztahu...

podstatne je uvedomit si svoju cenu, hodnotu a stat sa co mozno najviac vnutorne nezavislym od 'uznania a lasky' okolia...

je to praca na sebe samom u oboch pohlavi

doubledog

to bola len recnicka otazka :)

ja viem, ze ide iba o vyjadrenie pocitov sklamania z toho, ze "nie som az tak super, aby ma chcel"

Maoam

doubledog: dufajuc, ze je predsa len vsetko inak :DDD

cest vynimkam, ked som bola mladsia, uprimne priznam, tiez som hladala dovody, priciny...ako blba...nastastie som z toho davno von

miki24

Klaudijka to je tak. nie vždy tam je záujem o vzťah, aj ked občas kamarátstvo byť môže. nerobia to len muži, ale aj ženy. chápem však, že nie každý je každému sudený. preto sa netreba trápiť a ísť šťastiu oproti s inou/iným. osobne urobil som to aj ja neraz. hlavné problémy som videl skôr z hodnotového hľadiska. boli sme akoby z iných svetov. bohužiaľ, aby dvaja boli spolu tak musia si nájsť niekoho s podobnými hodnotami ale u mňa aj rodinným zázemím, aby nevznikali hádky, ponosy a tak. napíšem teraz tak viem, čo by som určite nechcel a pokiaľ to slečna má tak bohužiaľ. tiež nemám krištáľovú guľu, aby som povedal hneď o niekom, že je taký a taký na prvý pohľad. ja sa prvotnými dojmami neriadim a nie sú dôležité.

malý jašter

Klaudijka no ja sa tak správam. Ak má baba zaujala tak chcem ju mať v blízkosti čo najviac. Vyhľadvám je spolopčnosť čo najviac, vždy si nájdem dôvod ako ju stretnúť a prečo. Chcem ju vidieť, počuť, cítiť jej vôňu, byť s ňou, rozprávať sa s ňou, dotýkať sa jej ak sa už tak dlhšie poznáme :) Ak s ňou práve nemôžem byť, tak chcem vedieť kde je, s kým je, čo robí, ako sa má.
ak robím presný opak toho čo som teraz vyššie napísal tak nemám záujem a je mi ukradnutá. Je mi jedno kde je, s kým, ako sa má. Nezaujíma ma to. Netrápi ma že niesom s ňou a nevyhľadám miesta kde by som ju mohol stretnúť.