Preco sa muzi neozyvaju

Príspevok v téme: Preco sa muzi neozyvaju
zuzikka

Ahojte. Zaujimalo by ma , preco toto robite? Stretavam sa s jednym muzom.vsetko bolo v pohode ( sex sme nemali) , kazdy den sme boli v kontakte, az sa z nicoho nic neozval. Napisala som mu prva, neutralne ako sa ma, odpisal mi, ale odrazu zasa nic. Ani sa neozve.mam to nechat tak alebo cakat alebo sa mu ozvat zas? Je to koniec? Vobec vam nechapem.
Otazka je hlavne na muzov, ale aj zeny mozu napisat skusenost. Hlavne ci sa vam ozval aj po dlhsej dobe a po akom case.

sth

Co by nebol. Je kopa dobrych chlapov.
Kasli nanho. Nie ze budes za nim vyplakavat. Uz je neskoro. Aspon vies, ze nabuduce mas svoj zaujem prejavit skor.

DontWorry

Stalo sa mi to vela krat a vela krat som si povzdychla a povedala, ze pride dalsi...
A naozaj - chlap co ma zaujem tak sa ti ozve aj viac krat za den a bude dovtedy hucat, kym si ta neziska alebo nezisti, ze nemas zaujem ty :P
Hlavu hore, ved o nic nejde :)

zuzikka

Pampusiky. Ja som sa nehrala na nic. Praveze som sa snazila drzat v ramci kamaratstva prave preto, aby som nedopadla tak ako som dopadla. Nerobim zo seba ani rebelku ani nic. Len tazsie si niekoho pripustam k telu, bohuzial nanho som sa naviazala a vtedy spravil to co spravil.
Aspon ze si sa pobavil

PAMPUSIKY

ovca ma pravdu moznooo =D !!! ak si sa hrala na nedostupnu, mozno si prave narazila na chlapa co nema zapotreby zo seba robit vola...tiez to nemam rad ked sa snazim, som mily a baba ma spolovice odfajcieva a robi sa zo seba prestrasnu rebelku, nasrat vam dievcata, potom smutite ze preco sa uz asi ten sviniar neozval, hahaa, drahoty treba robit ale len do urcitej miery, pozooor !!!!

0vecka

bud nema zaujem alebo si z nejakeho dovodu mysli ze ty nemas zaujem a nexce sa strapnovat...

to ze sa ozve za rok je dost mozne...

zuzikka

:'( :'( mate pravdu. Urcite mu uz nenapisem a ked ho stretnem, budem sa tvarit, ze nic aj ked mi nie je teraz zrovna najlepsie

MultiLevel

Ak sa muz prestane zrazu ozyvat, neznamena to nic ine, len, ze nema uz dalej zaujem. Respektive, moze sa ozvat casom, ale ber to opat len ako cosi nezavazne a nic neznamenajuce. Ked ma muz zaujem o zenu, skutocny zaujem, nie len sa pohrat a odlozit, bude sa presne podla toho aj spravat :) Tento zaujem nema, mozno mal, ale uz nema. Moja rada, viac mu nepis, nevolaj. Radsej smeruj svoju energiu na niekoho ineho, inym smerom, na niekoho, kto ti to bude aj opatovat ;)

Slobodna

Buď stratil záujem alebo sa jeho pozornosť preorientovala na iný objekt záujmu. V druhom prípade - áno, môže sa ozvať o pár mesiacov, dokonca aj o rok, keď ho tá náhrada omrzí alebo odrbe a zistí, že si nebola až taká zlá. V tom prípade ho pošli pekne kadeľahšie - nebola si mu dobrá vtedy, tak neskôr už nebude dobrý on tebe. Pretože ak ho neskôr prijmeš, nikdy si ťa nebude vážiť a urobí ti to znovu. Raz urobil, urobí zas.
Tí chlapci, ktorí tu píšu, že muž, ktorý má skutočný záujem sa ide o teba potrhať, majú pravdu. Naozaj takí muži existujú a skôr či neskôr budeš mať aj ty také šťastie, len si ho potom pevne chyť a drž sa ho :)