Preco sa muzi neozyvaju

Príspevok v téme: Preco sa muzi neozyvaju
zuzikka

Ahojte. Zaujimalo by ma , preco toto robite? Stretavam sa s jednym muzom.vsetko bolo v pohode ( sex sme nemali) , kazdy den sme boli v kontakte, az sa z nicoho nic neozval. Napisala som mu prva, neutralne ako sa ma, odpisal mi, ale odrazu zasa nic. Ani sa neozve.mam to nechat tak alebo cakat alebo sa mu ozvat zas? Je to koniec? Vobec vam nechapem.
Otazka je hlavne na muzov, ale aj zeny mozu napisat skusenost. Hlavne ci sa vam ozval aj po dlhsej dobe a po akom case.

odpovedam

zuzika, necakaj, ze clovek, co o teba nema zaujem, ti to bude vysvetlovat. naozaj si myslis, ze sa bude chlap vystavovat takejto neprijemnej situacii? Casto krat to robia ja zeny, jednoducho sa neozvu. cest vynimkam, ale to, ze niekto stratil zaujem o toho druheho, sa neoznamuje.

zuzikka

Praveze problem moze byt v tom, ze som mu to neskoro dala najavo. Viac menej dlho som s nim nechcela mat nic a az nedavno som opatovala zaujem. A asi vtedy opadli tie jeho lovecke. Ale nie dom ziadna hysterka mohol mi normalne povedat, nechajme to tak.
Dik johnny ze si napisal

johhny123123

neviem ti povedat, treba sa nad tym triezvo zamysliet ci ti pripadalo ze ma o teba ozaj zaujem, ak si mu inak hned dala najavo ze si z neho paf asi opadli jeho lovecke tieto...chute

zuzikka

Myslim si, ze ziadne problemy nema. Jedine co ho trapi ako mi vcera pisal je, ze nikoho nema a ze je sam. Preto by ma zaujimalo preco z nicoho nic prestal chciet mna

johhny123123

nikdy nevies naisto ci nema ine problemy, ale osobne nemam rad sposob zrazu uz nenapisem, neviem co je na tom take tazke sa s tou druhou osobou stretnut alebo jej aspon napisat nieco, ale inak ma wreck asi pravdu, chlap ked chce tak sa aj prerazi

zuzikka

Asi to tak bude aj u mna. Skoda, ze mi to normalne nepovedal hned, nemusela som mu zbytocne pisat. Tak strasne by som chcela vediet dovod

sewie

moja skusenost-ak prestane pisat sam od seba, uz to nema zmysel...stratil zaujem, rozmyslel si to, skratka uz je to pase...:/