Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studium mediciny Martin alebo SZU

mtrenciansky

ak by niekomu pomohlo, lebo akurát je vypredané nové vydanie podkladov k príprave na prijímacie skúšky SZU v BA, tak môžem poskytnúť naskenovanú knihu v elektronickej podobe, piste mi na matus.trenciansky95@gmail.com

bukovska

Ahoj,

ja študujem teraz prvý rok na SZU v BA, tak zatiaľ ti neviem povedať objektívne, ešte len to tu spoznávam ale myslím si, že som sa rozhodla správne, páči sa mi tu. Ak by si sa rozhodla ísť na prijímačky na SZU do BA, tak ti odporúčam sa pripravovať testovaním otázok cez počítačový program, vďaka čomu som vždy vedela na čom som, program mi vždy zostavil novú sadu otázok z tej knihy a aj prehodil možnosti. Na prijímačkách som skončila na 27 mieste, takže som sa tu dostala. Ak chceš nejaké ďalšie info alebo kontakt na toho chalana, od ktorého mam ten program, tak mi napíš na alenka.bukovska@gmail.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Studium mediciny Martin alebo SZU - Fórum - ZDRAVIE.sk