Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlovka

Príspevok v téme: Rychlovka
Pepko30

Mam otazku, resp. otazky hlavne na zeny. Ked robite partnera rukou/ustami, tak to chcete mat co najskor za sebou, z krku? Ci sa napr. s nim hrate a neprekaza vam to aj ked to robite 10-15min?
A dalsia otazka je, ci vam praktizujete oral, ked predtym ste mali sex? Partnerka moja moc nechce aby som ju tam dole bozkaval, ked sme sa milovali, a ona mne tiez nechce dat oral, ked som bol v nej. Ja v tom nic nechutne nevidim.

Žužova

oral po sexe ,fuj... A načo sa to pýtaš tu ? šak sa to spýtaj partnerky nie ? či ako keby ti tu teraz každý napíše že je to super ,že to sa tam má robiť tak by si stým vyrukoval na frajerku že to robí každý tak musí aj ona ? ;) ....
A 10-15min ? v pohode pokial to partnera vzuršuje a chce to tak prečo nie... Ale jedine PRED SEXOM

rovinka

Ak chces, aby sa s Tebou dlhsie hrala, pokojne jej to povedz. Zeny si myslia, ze chlapi nemaju radi dlhe natahovanie a predohru, ze to chcu rychlo, a preto to robia rychlo. Jedina, ktora ti v tomto pomoze, je len Tvoja priatelka :) ved ju lubis, doverujete si, tak nesmie byt predsa problem pohovorit si aj o tom.

ghdrgccf

kazdy sme iny. Ked sa to tvojej priatelke zda nechutne tak ju do toho nesur. Pre mna je to tiez nechutne a ti ludia ktrym sa to paci povazujem za vadnych ale ako som som spominala kazdy sme iny a musime sa respektovat. Preto ak ju naozaj milujes tak to od nej nevyzaduj.

mufinka

po styku nepraktizujeme oral ani ja jemu ani on mne. Je to take nechutne lebo sme tam zamaskany od genitalnych vyluckov ktore sa pri akte vylucuju z posvy a penisu a lizat to nieje to predsa cokoladova zmrzlina. Tebe sa chce lizat posvovy vylucok a tvoj ejakulat z penisu ktory je rozmackany po okoli vaginy?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlovka - Fórum - ZDRAVIE.sk