Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnuť?

tralalalicka

ja potrebujem schudnut z cca 50 na takych 47-48...poradite ako? pravidelne sa snazim chodit do fitka, ale kedze nemozem jest tvaroh, cottage a podobne mliecne vyrobky, neviem ako upravit stravu aby bolo fajn aj na chudnutie a zaroven aby moje telo dostatocne vyzivila..

andrus

Ahoj Nicolette, samozrejme zalezi na tom koko chces schudnut.. az naozaj trpis pod nadvahou, ako dobre vies je to choroba. V tom pripade odporucam jednu kliniku vo viedni. Moja najlepsia kamaratka trpela pod nadvahou dlhe rok (skusala VSETKO). Vo viedni podstupila program, vsaka ktoremu zmenil jej telo a dusu navzdy. Najprv podstupila minimalni zakrok, v ktorom jej odsaly tuk na jej problemovich pariach a pripravili jej telo na chudnutie. V priepehu dalsich par mesiacov bola nastavena na novu zivotnu spravu. Vdaka tejto kure (Dr. Heinrich Vieden), mohla zacat zit ako si zasluzi, jej hormonove leveli sa dali doporiadku a zmenil sa jej zivot. velmi odporucam!, videla som to na vlastne oci ako sa zmenila..

20112014

Ahoj v prvom rade musis vediet kolko chces schudnut, velmi rada ti poradim . .urci si z akej vahy na aku. Pamataj si, ze je to beh na dlhu trat...Ja som vazila 120 kg a mam za sebou 43 kg ... A par je este predomnou..

m8

pri cvičeni: male vahy na ruky tak kilove činky, alebo dvojkilove - viac nie pokial nechceš aby ti rástli svaly,ale chceš spevniť a vyrysovať cvičiť aj ked necítiš zátaž do pálenia svalu, kým to bude neznesiteľné, opakovať, striedať.

velke vahy ked chceš aby rástol sval, ak maš silnejšie ruky odporučam zamerať sa na zadok nohy, to možeš s vačšou zatažou - aku znesieš, tiež striedať,opakovať.

male vahy, mala zataž - na vyrysovanie, spevnenie
velke vahy, velka zataž - rast svalu do objemu

dixit

tak tu ti to nikto nebude vypisovať... na nete je plno stránok, skús tam, treba si naštudovať, ako na to a komplet upraviť životný štýl... a je rozdiel, či chudneš zo 120 kg alebo chceš z 47 schudnúť na 45... podľa toho, ako si formulovala ten príspevok, tipujem skôr to druhé :D pri chudnutí je univerzálne pravidlo, že strava je základ, obvykle funguje 5x denne malé porcie, obmedziť najmä sacharidy (aj v ovocím, malo by sa len 1-2 kusy denne, ale zeleniny veľa), nezabúdať na dostatok bielkovín a zdravých tukov (avokádo, oriešky, olivový a kokosový olej napr.). a čo sa týka cvičenia, neverím, že si si neviem aké svaly na rukách vybudovala, na to ženy vôbec nie sú uspôsobené, aby im prirodzenou cestou narástli veľké svaly. a ak ti ruky zosilneli, to je len dobre. len cvič ďalej, ale nie iba silové cviky (ale treba určite aj tie, na vyformovanie postavy sú na nezaplatenie), ale aj aeróbne aktivity pri nižšej záťaži (beh aspoň 30 min napr., alebo bicykel, plávanie...). a odporučila by som aj intervaly 2x do týždňa, tie na mňa fungovali naozaj najlepšie - to je napr. 30 sekúnd šprint čo najrýchlejšie, 90 sekúnd chôdza, kým sa vydýchaš... a znova, 8x zopakovať. zaberie to do 20 minút a pritom to funguje ;)

a pozri si napr. tieto stránky:
1. -odkaz odstránený-
2. www.vladozlatos.com

(pozor, obaja majú úplne inú filozofiu, treba vybrať, čo ti lepšie sadne)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnuť? - Fórum - ZDRAVIE.sk