Návaly, horúčavy po jedle, tlak v hlave

Príspevok v téme: Návaly, horúčavy po jedle, tlak v hlave
Strecho

Som 52r.muž,problémy:
-s prostatou(BHP-zväčšená prostata)
-artroskopia oboch kolien-menisky,
-asi nástup andropauzy(v poslednej dobe potenie,menšie libido,únava....)
Môj problém je: po jedle náhla horúčava v tvári,tlak v hlave,ktorý sa v priebehu dňa(asi po viacerých jedlách)\\\"stabilizuje\\\" a väčšinou pretrváva tlak v hlave-po Nurofene-rýchly ústup.
Dnes som si overil,nalačno(bez raňajok)-bez problémov,po zjedení grahamového rožka-horúčava v tvári,jemný nástup tlak v hlave.(žeby lepok?)
Mám tieto podozrenia: prostata,lepok,borelioza?,niečo závažnejšie v súvislosti s hlavou?
Viete mi detailnejšie doplniť aké sú jasné príznaky celiakie/lepok príp.iné?Vopred vďaka.

Strecho

Asi ide o kombináciu stress,andropauza a možno menej vlakniny v strave.Ale možno aj nie.Borelioza sa nepotvrdila,už r.2021 a alergie,to sa mi nezdá,pretože je to aj pri ľahkom jedle a bez znamych alergénov...
Je to záhada,lebo niekedy si dám vyslovene veľa a ťažké jedlo šniceľ,bôčik a nič.Teraz som si dal hrianky(tenké) s avokadovou natierkou(nie pomazánkou-čechizmus-reakcia na recepty na nete a veľa SK píše pomazanka??),varene 2 vajcia ,syr a čaj.Takže žiadne pečené rebro,s knedlou a zakuskom....?!
A teraz babo raď!
Lekári to majú na háku,im ide o body,platby z poisťovne....

Angelina7777

borelioza moze byt. daj si spravit test Western blot na Mytnej 5, laboratorium HLLP, ale plati si to pacient