Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prsne implantaty z kmenovych buniek z vlastneho tuku

Príspevok v téme: Prsne implantaty z kmenovych buniek z vlastneho tuku
ivetka135

Citala som ze dnes je mozne zvecit sovje prsia az o 2 velkostich bez silikonov. Bola som sokovana, ale je to pravda. Moja kamaratka ma potrvdila a dala mi kontakt na kliniku Dr. Heinricha vo Viedni. Troska som sa informovala a zistila som ze v jeho klinike odsaju tuk, s ktoreho extrahuju kmenove bunku. Tento daju naspat do prs. Vysledku su uz za tri tydne.

Co si o tom mysilte? Az je niekdo zaujaty moze si precitat clanky na stranke stemmcelltherapy.cc alebo ddrheinrich.com

liliana89

Urcite silikony su hit ktory skoro prejde… Je dolezite ze sa lekary zaoberaju novymi metodami. Dcera mojej kamaratky podstupila augmentacii dokonca 18 rocna!!! Aj ked sa musi zakrok z kmenovymi bunkami zopakovat, urcite to je prirodzenejsia cesta… tym ze silikoni su relativne nove, nikdo nevie presne zarucit dlhodobe ucinky alebo skodlivost.

vajanka

Tiez sa mi silikony nepacia, le teraz je to modne a hit. zarazila ma kamoska, co ma len 21 rokov, ze chce od manzela na vianoce a teraz je to vsade aha, co som nasla Aj ked tema skupiny je chceme sa pacit, pozrite na co som narazila. kupon zvacsenie poprsia za 1500e fiha -odkaz odstránený-

marek123

hm..cital som clanky o omladzovani kmenovymi bunkami, ale pisalo sa tam ze to sice funguje ale je to potrebne opakovat viackrat rocne inak sa efekt strati, ktovie ci to aj v tomto pripade nebude tak.

rhea

raz jeden doktor v telke vravel, ze niet nad silikony, lebo ten tuk sa moze nejak v prsiach nerovnomerne rozdelit, rozmiestnit ci co.. neviem, ja sa o to nezaujimam, ale on bol proti.. ze to este nie je dotiahnute

ajatolah

To je skvele.podla mna do 100r uz v plastickej chirurgie budu objavene skvele novoty ako aj toto.hlavne nemat umelinu na hrudi.je to uzasny vynalez z vladtneho tuku.

ivetka135

dakujem za informaciu.. ja som dlho rozmislala nad plastickou operaciou prs ale nedoverujem silikonom. Preto som chcela pocut nazor ostatnych. Ja som ten zakrok pochopila tak, ze kmenove bunky sa rozmnozia a a prsia sa zmenia ako po silikone. Mozes mi odporucit dobre clanky k tejto teme? Je mi luto ze to vyznelo ako reklama.

odpovedam

treba hlavne spomenut, ze je to len na chvilu, jedine trvale zvacsenie prs sa robi silikonovymi implantatmi. navyse, niektore zeny nemaju tuku vela.

ale aj tak mam dojem, ze tu len robis reklamu ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.