Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako a čim lieči Luba Albertova

alterna

Ktosi tu písal o programe Dr. Alter. Je to nástroj diagnostiky a určovania terapie v ezoterickej medicíne. Kto sa takto dáva liečiť, prosí temné sily o pomoc pri riešení svojich zdravotných problémov.

popevok

moja skusenost je taka, ze u nej sa objednaj na liecbu iba vtedy ked o tu liecbu mas aj vazny zaujem. tu raz jeden chalan pisal, ze dvakrat sa na to vykaslal a ked potom chcel aby ho zas zobrala aj treti krat tak uz mu viac nedala termin a povedala, ze uz ho liecit nebude. ja myslim ze sa to da pohopit. ja sama vidim aky je to rozdiel u nej teraz a co som predtym chodila k doktorovi co bol lekar a mal sukromnu ambulanciu a zvysoka na mna kaslal len vzdy zhrabol prachy za kazdu minutu co som tam bola. a ani ma poriadne nepocuval. tuto je to celkom ine. albertova to ma nastavene tak ze sa jej posielaju cez celu tu liecbu maily, to je take hlasenie ze ako sa citis, ci sa ti objavili nejake reakcie a podobne veci. potom mi napr. ona napise ze mam zmenit davkovanie alebo raz mi napisala ze mam na chvilu lieky prestat uzivat a takto to sleduje stale. ja som si tiez najskor mislela ze radsej ju nebudem zbytocne otravovat meilami ked sa nic take nedeje a vsetko bezi podla planu, ale potom som zistila ze to nema rada ze chce byt informovana aj vtedy ked sa akoze nic nedeje. ona podla toho navrhuje dalsiu liecbu tak jasne ze chce vediet ako to prebieha. nema vyznam to provokovat ignoraciou. ked u nej chces ostat alebo sa liecit tak jednoducho to clovek zvladne raz za par dni jej napisat par riadkov. viem ze nema rada ked sa niekto odmlci na dlho. no ale nie kazdemu toto vyhovuje niekto ma najradsej ked si vyzdvihne liek a potom ma uz pokoj a nemusi chodit ani na kontroly. ja taka nie som mne ten zaujem a starostlivost viac vyhovuje.

jetu

Ahojte je tu niekto, čo sa momentalne lieči u Luby Albertovej? Ako zaberaju tie kvapky? Ako prebieha komunikacia s nou cez e-mail? Ževraj kto prestane s nou komunikovat, prestava ho liečit? Ako to vlastne je?

?????

MiskoKadlec, študenti psychológie môžu mať prednášky z medicínskych odborov, myslím, že je to aj žiadúce vzhľadom na existenciu psychosomatických chorôb. Otázne však je, či vyštudovaný psychológ, ktorý lieči telesné zdravotné problémy, ich lieči na základe poznatkov, ktoré získal z prednášok z medicíny. Určite nie, pretože na takúto lekársku prax musí mať lekársky titul a atestáciu z príslušného odboru, napr. pediatrie. Ak niekto lieči bez titulu, je liečiteľom, aj keby mal titul z ekonómie, psychológie či filozofie.

karolinka122

zdravychory, kazda liecba je aj o viere, ak liecbu nepodporis aj zdravou myslou a budes sa stale utapat v negativnych myslienkach, nebude ti pomahat ani ten doktor. Vesela mysel pol zdravia stara ludova mudrost.

zdravychory

Kreon no ked ides na to takto, tak ako mozes cakat ze liecba pomoze? Ved uz dopredu o tom pochybujes. Ja by som na tvojom mieste isiel radsej k doktorovi. Alternativna liecba je aj o viere. A ked ju nemas tak to nezaberie. Podla mna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako a čim lieči Luba Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk