Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Mycoplasma Pneumoniae a vysoké hodnoty IgM

Príspevok v téme: Mycoplasma Pneumoniae a vysoké hodnoty IgM
Sas113

Dobrý deň, dnes som bola na vyšetrení a znova mám vysoké hodnoty IgM protilátok M. Pneumoniae. Ja mám hodnotu 55 a norma je do 20, aspoň tak som to pochopila zo záznamu výsledkov. Lekárka mi predpísala užívať 21 dní antibiotiká Klaritromycin(myslím, že tak sa volajú), no ja neviem či ich mám užívať, pretože hodnoty IgM mám zvýšené už viac ako 1 a pol roka a minulé leto som brala tieto isté ATB. Necítim sa vôbec choro, nekašlem ani nie som nadmerne unavená, cítim sa úplne v poriadku, a preto nechcem užívať tri týždne lieky (zbytočne?).
Na internete som si už aj niečo o tejto chorobe prečítala, no napriek tomu som na pochybách.
Poraďte mi, prosím, či teda mám ATB užívať alebo nie. Ďakujem

RNG

Viac z hladiska dnesnej monopolnej mediciny najdes na
en.wikipedia.org
Este som zabudol spomenut, na utvary ako mykoplazmy, L-formy a ine maskovane su ucinne tiez kvapky samento, coumanda a banderol 2 x 15 kvapiek z kazdeho.
Ale odhlienenie a odmaskovanie je tu zaklad liecenia, plus samozrejme rozne antimikrobialne

RNG

Mykoplazmy su parazity co ziju alebo vnutri buniek alebo su na ne pripojene adheziou.
Su velmi odplne propti roznym antibiotikam ale po modmaskovani(NAC, serrapaptaza) sa daju znicit napr extraktom z olivovych listov , kde davka oleuropeinu musi byt aspon 200 mg. Ucinne na ne su aj oreganovy olej, ktory vie prenikat prakticky vsade ako prchavy antmikrobialnu olej.
Ja osdobne by som bral vsetky spomenute pre istotu.
Davka oreganoveho oleja sa riadi obsahom carvacroplu, kde treba 3 x 200 mg carvacrolu n ucinnost.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mycoplasma Pneumoniae a vysoké hodnoty IgM - Fórum - ZDRAVIE.sk