Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peeling tváre kávou

Príspevok v téme: Peeling tváre kávou
prezývv

ahojte, skusate niekto peelingovat tvár gruntom ?? ja si spravím zalievanu kavu aj so skoricou neskor si ten grunt dávam na tvár , vymasírujem a mam ju krásne jemnu , vraj to čistí póry a odstranuje odumreté bunky čo si o tom myslíte ? skusala som aj stehná, zadok a takisto ostali krásne jemné

zuzi74

Mne sa velmi paci brezovy peeling z Weledy. Je s jemnymi voskovymi gulickami a setrne vycisti plet. Nemam rada take tie klasicke peelingy, ktore raspluju po pleti. Tento je taky hodvabny. Aj na telo prijemny.

MarilynMonro

Mne pomáhal grunt aj na celulitídu, síce som ju nemala bohvieakú, ale mala a pomohol. A teraz namiesto gruntu používam kryštálový cukor na celé telo aj na pleť je tiež super a nie je z toho zababraná celá vaňa :)

morticia

Kočky a poraďte ešte nejaký, pretože nepijem kávu s gruntom. Ale tie čiastočky musia byť prírodné!!Treba aj kúpený, aký ste už vyskúšali?

morticia

Kočky a poraďte ešte nejaký, pretože nepijem kávu s gruntom. Ale tie čiastočky musia byť prírodné!!Treba aj kúpený, aký ste už vyskúšali?

prezývv

čiste biely jogurt alebo aj s tým gruntom ?? vraj je to dobré aj na celulitidu , to už neviem niekto to potvdí a niekto zase vyvráti

Dominka

ahoj, ale tu kávovú usadeninu ti radím rozmiešať napr. s olivovym olejom.. a doporučujem len raz do týzdna kludne cele telo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peeling tváre kávou - Fórum - ZDRAVIE.sk