Je to v poriadku?

Príspevok v téme: Je to v poriadku?
jojkus49

Ahojte.len sa chcem opytat ked s nikym chodite 2 roky vsetko je ok, aspon bolo do urciteho casu ale prekonali sme to.ja len ze vsetko funguje ako ma az pokum ten moj nepojde do prace.vtedy nema cas vrajze mi za celych 12 hodin sa mi ozvat ani poslat jednu sms
Vrajze naco? Ked mozme rozpravat vecer.len mi to take pride ze za 12 hodin si nenajde cas na 10 sekund ako sa mam v praci ja a co nove? ??a podotykam pracuje v tel.sluzbach ako veduci.cize je sam sebe panom. Co vy nato ?

danuta

Naposledy sa ma tak zastal ze som skoro padla na zadok, proste je to uplne iny clovek. Jeho najvacsi problem boli ludia s ktorymi sa stretaval. Poznas to, chalani, partia, vymyslal si pred nimi, potom to iste klamal mne, potreboval si zvysit sebavedomie a ked to vsetko vyslo na povrch tam sme sa rok hadali len kvoli tomu ze ja som furt do neho ryla. Fakt, pri kazdej prilezitosti som mu vyhodila na oci, ze ma klamal a robil zo seba nejakeho div nie gigola a pritom sme na tom s minulostou rovnako. Proste tento chlap potreboval vytiahnut z blata do ktoreho ho dostali ini a ja som si pretrpela svoje. Teraz ma za to na rukach nosi a ja som konecne spokojna. Niekedy rozmyslam ake by to bolo keby som to vtedy vzdala, ale nelutujem...

danuta

Jaj a zabudla som napisat, ze boli tam ti ktorych sme tam chceli obaja, hlavne sme sa zachovali podla financii no a teraz sa s nami nebavi par ludi a dokonca moj dostal krasnu smsku, radsej to tu nenapisem. A kupodivu, je mu to fuk konecne pochopil kto nosil tie masky falosne

danuta

Konecne si pamatam aspon jednu prezyvku. Maoam situacia sa otocila o 180stupnov. Vsetko je ako ma byt nelutujem ze som dala sancu, tento clovek mi kazdy den dokazuje ze naozaj vsetko zle olutoval. Teraz mi to az krkom lezie tolko lasky :D Ale nie, zartujem... Musim si zaklopat... Mozno niekedy staci dat cloveku sancu, aby ukazal svoje prave ja. Tiez som sa zmenila, roky s magormi spravili svoje a teraz sa citim dobre. Riesim sice iny problem (moj rodinny) ale to je ina situacia... Co odporucas pisatelke? Ked sa muz takto nezaujima tak to naozaj nebude dobre... Pamatas nase hadky? Aj ked to bolo na hrane, nebol taky den ze by sa mi neozval z prace, nenapisal, nezavolal...

Maoam

Danuta alias Myska12 alias Danielitta1 atd.: cau, vdaka za pozdrav, skoda, ja ze si uz v UK, co si sa dlho neozyvala a ty si ho vzala, no ako myslis, tak vela zdaru v manzelstve...
a co, ako ta svadba dopadla? v marci si pred nou chcela ujst

www.zdravie.sk

jojkus49

Danuta
Ja pracujem s ludmi a tyka sa to zdravotnictva.on pracuje s papiermi jasne ma cela prace tak isto ale nie tak vela ked stiha obedy s kolegynami behat po drogerii a po po pistovni vybavovat si svoje veci.aspon ten cas ktory ked ide na wc alebo si zaliat kavu a sa najest on nema asi ani vtedy cas lebo pracuje asi aj vtedy.ja vazne tomu nerozumiem.my sme mali taky tak tazke zaciatky.unho to milujem v sms a chybas mi a tesim sa na teba trvalo asi 2 mesiace.potom si bol isty ze ma uz naspat ma tak ma ma na haku a ked je v praci tak ma neriesi a nezaujima ho aky mam den a akych mam pacientov alebo ci to zvladam alebo ci sa nic mimoriadne nestalo.ked sa ozvem ja .tak ja sa pytam aky mam den co nove a on na mna ziadnu otazku az pokym ja sama nezacnem ze naco lebo ved vecer bueme spolu tak sa porozpravame alebo zatelefonujeme ale vecer zasa.otazky klafiem len ja sem tam sa stane ze aky som mala ja den.ja viem a chapem xe kazda praca je svojim sposobom tazka.ale ked ja s tym nemam problem odkedy sa pozname on s tym takisto nemal ptoblem nikedy.uz ako som pisala posielal smajlikov ako sa na mna tesi a lubi ma a este neviem co.ja ked mu napisem tak asi 2 krat na den aj to odpise akoby mu to pisal kamarat.

danuta

Moj teraz uz manzel mi vola z prace tri krat denne a pomedzi to mi este pise smsky vsetko ako mu chybam, ako ma miluje a podobne. Mali sme tazke zaciatky, mozno je to tym, teraz mi vynahradza vsetko, a to ma taktiez velmi zodpovedne povolanie pri ktorom sa moze aj zranit, ale prestavky stale existuju nie? Takze odpoved znie nie, nie je to normalne...

MAOAM pozdravujem... Myska...

M3T30R

Mna tu zaujala cast o tom, ako sa autorke nepaci ze jej priatel jej nezavola ci nenapise behom prace.

Mam taky nazor, ze je nie je velmi fer sa na nieco taketo prilis hnevat. Dovod je taky, ze ak je clovek v praci tak to je o niecom inom. Cloveku vtedy urcite stoji hlava niekde inde, hlavne ak sa jedna o pracu kde ma vela toho na starosti a nesie aj vela zodpovednosti.

Nehovorim ze je to OK, a tiez nehovorim ze je zle ked si da clovek v praci par minut cas aj na partnera, to zase nie .. ja len chcem podotknut ze pracovne nasadenie si obnasa urcitu davku sil, pozornosti a sustredenia sa na danu pracu, co treba respektovat.

To ze vas partner tak-povediac ignoruje a berie za samozrejmost tak to je uz uplne ina vec, ktora v poriadku teda nie je. Ale zase na druhej strane, riesit to tak ze budete vasho partnera sledovat a skumat co robi za vasim chrbtom .. to tiez nie je uplne v poriadku.

jojkus49

Nehustim donho denne.ale ja som taka povaha ze ked mi nieco vadi tak to pociem rovno.niekedy som cakala mesiac ze snad nieco vyjde aj z neho ale nie az pokym rovno nepoviem co mi je alebo co chcem alebo ako si to predstavujem.on robi presne to iste.ja nemozem na chaty nikam lebo aj vie ze tam bezneho nepojdem.raz om mu povedala ze som bola pritom som bola foma a so mnou nerozpraval .on bezomna moze vsade.tento vikrnd zasa do prdele ide s tej firmy na akciu na noc.vrajze vecierok od sefa.ja ked idem idem s nim.mna nikam nevezme s nimi lebo je to firemne.aj tam kam by ma mohol tak ma radsej nevezme a anejde ani on.nevidite do toho tak nepiste tu ze som masochista a pod.veci.lebo to tak nieje.islo tu len o to ze za 12 hod ak s niekym ste a ho milijete tak malo by toho cloveka zaujimat aky ma den a ako sa ma...

hm..

inak on je tiez psychicky v pohode? do mna keby dakto takto denne hustil, preco toto a hento robim tak a nie hentak? sak ho nechaj zit, prejavovat sa tak ako chce a citi to on..on nemoze zato, ze nie je podla tvojich predstav..to je len tvoj problem..preboha, ved druheho neprerobis na svoj obraz..ak ti to nevyhovuje, mas pocit ze si odrbavana, nemas dostatok pozornosti a blabla..tak odid..raz a navzdy..sprav to kvoli sebe a vaz si samu seba..aspon trochu..

ja osobne nikdy nepochopim tento druh masochizmu niektorych zien a ze vas je stale viac..stale sa pitvate v nefunkcnych vztach..teba to bavi stale sa trapit?

jojkus49

To ze chodime spolu do spolocnosti nemyslim ze ma pozyva kazdy tyzden na vecere.spolocnist typu.v piatok vecer ideme von s kamaratmi do krcmy alebo pod.v inej tene som pisala ze ma nevie ani na veceru zavolat to som mu vytkla tak uz sme boli.nieaom an peniaze ani nikdy nebola ale taka vecera potesi snad kazdu zenu ked ju chlap pozce.no z mojej strany to uz bolo asi vynutene preto ma pozval.ja viem ze aj ja mam chyby ale preco ked sme si povedali ze na vsetko zabudneme co bolo a zacneme odznova tak vydrzalo mu to asi 2 tyzdne .v robte pisal ako sa mas zlatik aky mas den cez oved zavolal poobede kde som.videla som zaujem ale teraz zasa nic.akoby som nezila ved naco.vecer budeme spolu tak mame casu rozprávat