Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panna + FWB (friends with benefits)

Príspevok v téme: Panna + FWB (friends with benefits)
Chiara+3

Dve otázky :)
som panna, a už KONEČNE by som to chcela mať. veď už mám po dvadsiatke. no zistila som, že mám nejaký blok čo sa týka vzťahov - mala som len jeden pubertálny "vzťah", pár rokov nič, a teraz aj keď som bola s nejakými chalanmi vonku, tak som po čase dostala blok, že som sa s nimi viac NEMOHLA stretnúť, proste súdim, že nechcem vzťah, len také... potešenie. Zatiaľ sa pohybovalo v medziach bozkov a dotykov.
a tak uvažujem, že by som to spravila s kamarátom (hoci sa nepoznáme veľmi dlho, je to milý chalan, ktorý by mal záujem). musím mať prvý sex vo vzťahu? nestačí na to len že ten človek je fajn a priťahuje ma?
a druhá vec, keby som sa rozhodla spraviť to takto, tak ako by som mu mala naznačiť, že súhlasím? lebooo už sa to raz mohlo stať, ale vtedy som mu povedala, že ešte nie je správny čas. a viete, ja som v tomto dosť mimo, neviem ako to chodí.

salalalalala

a ano, laska a sex sicce su odlisne veci, ale urcite patria k sebe. sex s milovanou osobou asi tazko olutujes, ale sex len tak s niekym na pockanie lutuje casto vela ludi.

salalalalala

mojnazorik, no lebo si myslim, ze by jej to luto bolo. mam zopar kamaratok, ktore takto na nejakej party niekomu podlahli a potom o pol roka/ o rok, skratka za kratko na to, stretli chlapca, s ktorym mali/maju niekolkorocny vztah a je im to luto. jednej z nich sa to nesmie ani spomenut, ta to proste zavrhla akoby sa to ani nikdy nestalo a tvrdi, ze jej priatel bol jej prvy, napriek tomu, ze vsetci a aj on vieme, ze to tak nie je.
my sme s priatelom tiez svoji prvi, a ma to iste "caro", nemenila by som.

Chiara+3

ďakujem za ďalšie názory :)
ale ešte STALE neviem. mením názor každú hodinu. chvíľu by som do toho šla uplne bez problemov, viem si to celé predstaviť, a chvíľu si hovorím, že by som sa mala zastaviť, počkať.
možno ma to tak láka lebo je to nové, neviem.

mojnazoriik

nechapem co by jej malo byt luto ak niekoho stretne neskor a teraz by spavala s tym kamaratom? ved sme slobodni ludia, nedlzime si navzajom nejake pseudohodnotne panenstva:D sex je zabavno-relaxacna biologicka potreba a nie cosi comu sa musime vyhybat aby sme to darovali "komusi pravemu". navyse nikto pravy v tomto smere ani neexistuje, to je rovnako nezmyselne ako povedat, ze co ja viem jest, alebo dychat mozete len "s niekym pravym"..
laska a sex su 2 uplne odlisne veci a ich suvis je len ten, ze laska moze sex skvalitnit a zo sexu moze vzniknut laska, ale nie ze sex je urceny vyhradne pre nejaku "hypoteticku pravu lasku kdesi na druhom konci sveta na ktoru radsej budem cakat aj dovtedy kym mi prirodzenie neodhnije":D

cierny caj

Ahoj, ja by som to nerobila.. Viem to pochopit, ze mas ten "chtic" a chces vyskusat ake to je a "mat to konecne za sebou", ale nemyslim si, ze je to spravna cesta. Sama som nieco podobne zazila, a keby som to mohla vratit spat, tak by som nevahala ani na sekundu.
Skutocne sa ti moze stat, ze o par tyzdnov,mesiacov stretnes niekoho, na kom ti bude velmi zalezat, pripadne niekoho s kym chces prezit cely svoj zivot a moze ti to byt luto. To su veci ktore uz nikdy nevratis spat.
Nehovoriac o tom, ze sex z lasky sa neda porovnat so sexom bez lasky.. Neviem, mozno chlapi to maju inak, a mozno aj niektore zeny, ale verim ze vacsina z nas zien by ti povedala to iste. Sex s kamaratom je technicky ten isty, ako s niekym koho lubis, je to proste len sex. Ale chyba tam to citove puto, spojenie, pocit ze tomu cloveku mozes doverovat, intimita a blizkost.. To su veci ktore si nevytvoris len tak s hocikym. Kamarat ta moze pritahovat, mozes ho mat rada, aj sex moze byt dobry, ale podstatne je to co pride po TOM. Lebo mozno pride pocit prazdna... Neviem to dobre vysvetlit, ani opisat, ale zazila som to, a mala som potom pocit prazdna a "depku"..A to som predtym nebola panna.

Prvy sex je pre mna nieco tak intimne, ze by sa to malo robit skutocne s niekym koho lubis. Nemas sa kam ponahlat, mas len 20 rokov. Fakt.. Sranda nesranda, spat to uz nevratis a potom si mozes akurat tak buchat hlavu o stenu ze si nepockala..
Keby si to brutal chcela a bolo by ti jedno s kym, tak by si to spravila aj bez toho aby si to pisala na fore. Tiez mam z tvojho textu pocit, ze o tom nie si presvedcena.. proste nie si ten typ, ktory to dokaze spravit len tak s hocikym..
pockaj radsej na niekoho vzacneho..

michalmmm

Nechod do postele s chlapom, ktoremu ide cisto len o sex, ale pockaj radsej na toho praveho, pri ktorom si budes na sto percent ista, ze mu ide okrem sexu aj o nieco viac, teda o vztah, aj ked otazne je, ktory vztah v dnesnej dobe vydrzi na cely zivot? Takych vztahov je ozaj velmi malo, ale aj keby to mal byt sex s chlapom inym ako je ten, ktory sa ta momentalne na sex snazi presvedcit, cize sex s chlapom takym, s ktorym budes vo vztahu hoci len napriklad tri roky a az potom sa ten vztah rozpadne (mozno nie kvoli sexu, ale kvoli inym potencionalnym pricinam...), ale tak aspon budes mat na "tenkrat poprve" peknu spomienku, ze to bolo v ramci vztahu a ze to bolo s niekym, ku komu si v case, ked ste to robili, nieco citila a on citil to iste k tebe a od ktoreho si v case, ked ste to robili, ocakavala, ze to bude vztah na cely zivot a on cakal to iste od teba a aj keby velka laska zrovna napriklad po nejakych troch rokoch splasla ako bublina, ale tak aspon sa sama pred svojim svedomim nebudes citit ako posledna stetka, ktora este aj to najcennejsie, co mala, darovala nejakemu suknickarovi z diskoteky, ktoreho ani nepoznala a ktory ju teoreticky mohol aj niecim nakazit, zabavat sa pred kamaratmi na jej ucet, ze chlapi, predstavte si, aky som ja mal ulovok, 20-rocnu pannu, sprostu a naivnu dutu trubu, ktora podlahla mojej krase, mojmu sarmu, hoci aj vedela, ze to s nou nemyslim vazne a ze vztah nechcem... Ak si aspon trochu vazis samu seba, tak sa predsa natolko neponizis, aby si svoju poctivost darovala nejakemu diskotekovemu suknickarovi a zberatelovi ulovkov. Daj ju radsej tomu, kto si ta ako zenu vazi a ocakava vztah.

salalalalala

ja by som to nerobila...mozno o pol roka stretnes chlapca s ktorym sa budete lubit, on mozno bude tiez panic a potom ti to bude luto, ze ste mohli byt svoji prvi.

malý jašter

nerob to, vidím podľa textu, že niesi ten typ ktorý pôjde s hocikým len na sex. Sama vidíš že máš pochybnosti či ísť do toho alebo nie. Keby si o sebe nepochybovala tak by si nezakladala túto tému.
ja delím ženy na tri typy ktoré to majú v sebe už od narodenia ale to aké sú sa u nich prejaví až v pubertálnom veku a najviac po jeho dovršení.
jedné sú tie čo začnú sa už v puberte správať ako štetky, baliť chlapcov, muckať sa s nimi, oblapovať, machliť sa ako pobehlice, spíjať sa a fajčiť. Také nemajú problém roztiahnuť nohy len čisto kvôli sexu bez lásky. To sú tzv. potenciálne adeptky na prostitúciu.
druhé sú tie ktoré sa správajú opačne a to či chlapovi dajú riešia ohľadom citov ktoré voči nemu prechovávajú ale aj ktoré prechováva on voči nej. Tie len tak nevlezú do postele s hocikým.
potom sú tú tie ľahko zmanipulovateľné ktorých sa stačí dotknúť na správnych miestach a už sa topia pod našimi rukami a prestávajú ovládať svoje ja. To sú tie ztv. naivky alebo bábky v naších chlapských rukách.
podľa mňa by si to robiť nemala lebo súdim že by si sa potom cítila ako použitá špinavá handra. Chtíč ťa ženie do sexu ale duša ten sex až tak veľmi nechce lebo tam nevidí to hlavné a to je láska k človeku. Po vytriezvení z dosiahnutého orgazmu a ukojení sa sexom by sa začalo ozývať tvoje zhnité sexom vnútro. Potom po pár dňoch by si sa prestala páčiť sama sebe. Niesi ten typ. Ja to vidím. Taký sexový typ sa nepýta na fóre. Navyše ten chalan by mohol o tebe začať hovoriť nepekné veci ako niektorí zvyknú ak im dievča ľahko dá.

trubela

a vieš čo - choď do toho! podľa mňa to bude aj dobré. si pri chuti (slušne napísané:), dotyčný sa ti pozdáva... len sa prosím ťa nenamotaj!
a teraz vážne - neverím na tento vzťah / nevzťah - kamaráti s výhodami. ešte tak nejaká jednorázovka - ok, ale ak si žena, citlivá, s hormónmi či tomu teraz veríš, či nie, postupne za zaľúbiš a nebudeš vedieť čo s tým, keďže so vzťahmi máš problém, ostávajú ti 2 možnosti: ďalších 20 rokov čakať (tentokrát na toho pravého) alebo to už brať rad-radom ako prídu... lebo ako ti tu už niekto napísal, teraz máš chuť, ale počkaj ako ti to po Tom bude chýbať :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panna + FWB (friends with benefits) - Fórum - ZDRAVIE.sk