podvadzanie cez pokec...je to normalne?

Príspevok v téme: podvadzanie cez pokec...je to normalne?
Ivana.n.m

Ahojte spoznala som sa z jednym chalanom s ktorym sme sa dalo do kopi sme spolu uz 3 mesiace a vsetko je ok ...ale nedavno som mu prisla nahodou na to ze ma na pokeci iny nik a zoznamuje sa tam s inymi poza moj chrbat ,,,povedala mi to kamoska ktorej napisal na pokeci ze si hlada vazny vztah a chce ju spoznat aj osobne...keby mi to ona nepovedala asi by som to nijako nezistila.....preco to chlapi musia robit...ved ked ma nechce nech si najde inu a nie takto mi ublizuje....a este podotykam ze sa mi to stalo uz vo 4 vztahu ze som to nahodou zistila.......samozrejme som vztah ukoncila ...a uz rozmyslam ze asi fakt neexistuje normalny chlap ktory by nieco take nerobil ....som zufala a asi sa uz natrvalo vzdam akychkolvek vztahov...

Ivana.n.m

dnes ma pristup na inernet asi kazdy a ten co nema tak chce..asi tolko k tomu a ano ukoncila som tie vztahy vsetky hned kedze ma to dost ponizovalo a uberalo zo sebavedomia,trapila som sa kvoli tomu..a radsej budem sama ako sa takto trapit s clovekom ktory nema ziadnu buducnost ohladom vztahov..no ostava mi asi jedine ..stale verit ze mozno niekde sa nachadza cloviecik ktory nepotrebuje k zivotu ziadne socialne siete pripadne internet ako celok aj ked je to asi iba krasny sen..no uvidime

Cariboo

hej,niektori ludia su taki, donekonecna budu tvrdit jedno ale myslia si ine. ak sa sam neprizna,nemas sancu ho pochopit

obdivujem,ze si tomu spravila razny koniec, niektore to tahaju dalej hoci to niekam nevedie

Cariboo

nezostava ti nic ine len hladat takych co nemaju pristup na internet. treba vylucit moznost pokusenia uz v zarodku :P

Ivana.n.m

Cariboo ved prave to, ze ako to zistit preco to robi .. ci ma nejake traumy z detstva alebo ho to len tak bavi ...ja si myslim ze vysoke percento muzov a mozno aj niektorych zien to robia preto lebo si dokazuju svoje ego ale neuvedomuju si ze tym ponizuju svoju polovicku..aj ked oni to tak nevidia.. uz som mu to par krat povedala ze viem co robi a povedal ze to nieje pravda ze ja si vymyslam a kamaratka tiez ..a nahle si vymazal cely nik a uz akoze sa nic nedeje..

wreck

ako hovorim - osobnostna nevyzretost. vek s tym nema skoro nic spolocne.

s chlapom, ktoremu preukazatelne NEMOZES verit, sa nikdy do vztahu nepustaj. plati aj opacne, samozrejme.

Ivana.n.m

wreck pises ze pritahujem nevyzretych zajacikov...myslim si ze 29 rocny muz(terajsi priatel) by uz mal vediet co v zivote chce...ja mam 23 tiez nemam 15...ide aj o to ze mne do oci bude tvrdit ze ma miluje ze taky uzasny vztah este nemal ze ma nikdy nevymeni aj v sexe je vsetko ok..a aj tak to robi ...hlada ine..ja som mu aj povedala ze ked nieco nebude v poriadku nech mi vsetko uprimne povie a ja to pochopim ...uprimnost je vo vztahu najdolezitejsia ..ale nerozumiem co si takym sposobom dokazuje..

Cariboo

je diskutabilne ci s tym prestane,ked stretne tu "pravu". skor to len potlaci a ked sa bude vo vztahu nudit, zacne odznova. Dolezite je poznat pricinu preco to robi ten kontrektny dotycny/a.

nfo

odpusti všetkým ktorí ti to spravili .. až ked sa s tým stotožníš príjmeš to a odpustíš im a odpustíš sebe len všetky sa ti to prestane stávat :)

wreck

robia to preto, lebo spoznavanie novych zien je EXTREMNE vzrusujuce. prestanu len vtedy, ak tu jednu skutocne miluju.

zda sa, ze pritahujes nevyzretych chlapcekov. skus analyzovat aki boli ti doterajsi a snazit sa rozpoznat co mali spolocne. mohlo by ta to mozno lepsie pripravit na dalsieho.

zanevriet na vsetkych nie je riesenie. aj ked v tomto pripade som ja ten posledny co by ti mal nieco radit.