Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pekna pleť

Príspevok v téme: Pekna pleť
henry

zdravím mam 18r a uz ma dlhsi cas trapia vyrazky a pory... niekedy si poviem kaslem na to som chlap ale v lete na slnku to strasne bije do oci na cele mam kopec porov a na licach podkozny tuk a este do toho vyrazky... Nevedeli by ste mi podarit nejake rady? vacsinou si cistim tvar alpou a sem tam ukradem sestre acne clear od dermacolu ale mam pocit ze to nic nerobi

morticia

Ahoj, úplne viem o čom rozprávaš a to som žena. Stále mastná pleť,vyrážky , že ani najsilnejší make up to nezakryje. Skúšala som všeličo a riadila sa všelijakými radami od správne životosprávy a až po hormóny.
Pokrok som urobila s Acne control od Minceru.Majú výrobky s bio sírou a pod. Na vyrážky použi gel na ložiska ( to je ten fialový)na čistenie pleti radšej použi pleťovú vodu(alpu by som úplne vynechala, pretože ti to môže ešte viac dráždiť pleť)a krém použi zmatnujúci (to je ten oranžový). Pred pol rokom som si to objednávala v Čechách, ale teraz sa to dá kúpiť aj u nás. Vyskúšaj web krasnadoma.sk. Držím ti palce, pretože to bude chcieť trpezlivosť.

Cariboo

moze to byt aj stravou, mastne nezdrave jedla. chce to pravidelnu starostlivost, alpa nie je navhodnejsia. porad sa v lekarni a pri velmi zle pleti nastiv dermotologicku, nezalezi natom ci si chlap.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pekna pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk